11075.
271. Closed Online auction
Sculptures, statuettes, plaques
24 000 HUF
64,86 EUR, 70,59 USD
Dommisse, Johannes (1878--1955): III. Lipót belga király, fém plasztika, jelzett, fa keretben, 25×18,5 cm