Map

Number of items: 93

Kirándulók térképe 2/a.: Pilis hegység télisport térképe, 1:50000, Magyar Királyi Állami Térképészet, 68×75 cm + Útmutató a Pilis-Börzsöny hegység turista-térképéhez. Szerk.: Csókakőy (Plökl) Nándor. Bp., 1929, Magyar Királyi Állami Térképészet.
12781.

2 000 HUF
cca 1910 Budapest, terv. Stoits György, cca 1:18000, Aczél Testvérek, vászonra ragasztva, 68×49,5 cm
12782.

1 200 HUF
cca 1930-1940, 3 db. német nyelvű térkép (Bécs, Frankfurt, Róma): Griebens Stadtplan von Wien, Berlin, Grieben, 1:13500, papír,foltos, 58x46 cm.; Führer durch Frankfurt und Umgebung, Woerls Reisehandbücher, Leo Woerl, Würzburg, XXIV. auflage, papír, 27x20 cm.; Rom,Bibliographisches Institut, Leipzig, papír, néhol piros jegyzetekkel, 1:8800, 67x61 cm. /cca 1930-1940, 3 piecies of maps (Vienna, Frankfurt, Rome), in german language.
12783.

cca 1930-1940, 3 db. német nyelvű térkép (Bécs, Frankfurt, Róma): Griebens Stadtplan von Wien, Berlin, Grieben, 1:13500, papír,foltos, 58x46 cm.; Führer durch Frankfurt und Umgebung, Woerl's Reisehandbücher, Leo Woerl, Würzburg, XXIV. auflage, papír, 27x20 cm.; Rom,Bibliographisches Institut, Leipzig, papír, néhol piros jegyzetekkel, 1:8800, 67x61 cm. /cca 1930-1940, 3 piecies of maps (Vienna, Frankfurt, Rome), in german language.

1 000 HUF
cca 1930 Stoits György, Merre menjek? Budapest közlekedési térképe utcanévjegyzékkel, 62x48cm
12784.

1 000 HUF
Népatlasz. Kész.: Kogutowicz Károly. Budapest, 1943, M. Kir. Honvéd Térképészeti Intézet. Papírkötésben, jó állapotban, 10 p.
12785.

1 600 HUF
Griebens von Budapest Stadtplane, Berlin, cca 1940, Griebens, 1:18000, német és magyar nyelven, a borítója szakadozott, 60x45 cm. Budapest térkép. /  Map of Budapest cca 1940, in german and hungarian languages.
12786.

1 800 HUF
cca 1914 Österreichisch-Italienischen Grenzgebietes, G. Freytag & Brendt, Wien, papír, 1:600.000, szakadozott papírborító, 55x79 cm. Osztrák-olasz határvidék térképe, német nyelven. / Map of austrian-Italian borderland, in german language.
12787.

1 000 HUF
cca 1900 Hohe Tauern, G. Freytag&Brendts Touristen-Wanderkarte Blatt 12., G. Freytag & Brendts, Wien, vászonra kasírozva, 1.100.000, néhol szakadozott, gyűrött, foltos, 61x81 cm. Hohe Tauern térkép, német nyelvű. / Hohe Tauern map, in german language.
12788.

cca 1900 Hohe Tauern, G. Freytag&Brendt's Touristen-Wanderkarte Blatt 12., G. Freytag & Brendt's, Wien, vászonra kasírozva, 1.100.000, néhol szakadozott, gyűrött, foltos, 61x81 cm. Hohe Tauern térkép, német nyelvű. / Hohe Tauern map, in german language.

1 000 HUF
1901 Reise- und Wandekarte von Tirol Voralberg und den angren zenden Theilen von Bayern, Schweiz & Italien, G. Freytag & Brendt, Wien und Leipzig, vászonra kasírozva, 1:350.000, 68x80 cm. Tirol Voralberg térkép, német nyelvű. / Tirol Voralberg map, in german language.
12789.

1 000 HUF
cca 1920 Ötztal und Stubai Blatt IV. (Weißkugel), 1:50.000, vászonra kasírozva, rajta a Magyar Turista Egyesület bélyegével, 62x52 cm.
12790.

1 000 HUF
cca 1920 Ötztal und Stubai Blatt III. (Gurgl), 1:50.000, vászonra kasírozva, rajta a Magyar Turista Egyesület bélyegével, 62x52 cm.
12791.

1 000 HUF
cca 1920 Ötztal und Stubai Blatt II. (Sölden-Ranalt), 1:50.000, vászonra kasírozva, rajta a Magyar Turista Egyesület bélyegével, 62x52 cm.
12792.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Current item in the room
Catalogue number: