Literature about photography

Number of items: 37

Szilágyi Gábor: A fotóművészet története. A fényrajztól a holográfiáig. Bp., 1982, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata (Képzőművészeti Zsebkönyvtár). Papírkötésben, jó állapotban.
12495.

1 000 HUF
Horváth Árpád: Camera obscura. A fényképezés és a film története. Bp., 1965, Táncsics Könyvkiadó. Félvászon kötésben, jó állapotban.
12496.

1 000 HUF
Daguerre képei elkészítése módjának leírása. Közl.: Zimmermann Jakab. Bp., [1984], Országos Műszaki Múzeum. Az 1840. évi kiadás (Bécs, Hagenauer) reprintje, Karlovits Károly kísérőtanulmányával. Papírkötésben, jó állapotban.
12497.

1 000 HUF
Fotozsebkönyv. Szerk.: Morvay György, Szimán Oszkár. Bp., 1965, Műszaki Könyvkiadó. Műbőr kötésben, jó állapotban.
12498.

1 000 HUF
Bernolák Kálmán: A fény. Bp., 1981, Műszaki Könyvkiadó. Papírkötésben, jó állapotban.
12499.

1 000 HUF
Barthes, Roland: Világoskamra. Jegyzetek a fotográfiáról. Bp., 1985, Európa Könyvkiadó (Mérleg). Papírkötésben, jó állapotban.
12500.

1 000 HUF
Horvai József, Stáhl Endre: Reprodukciós fényképezés. Bp., 1971, Műszaki Könyvkiadó. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
12501.

2 000 HUF
12502.

1 400 HUF
Fejér Zoltán: Négy név - száz év. Fototechnika-történet. Bp., 1997, Műszaki Könyvkiadó. Tűzött papírkötésben, jó állapotban.
12503.

1 000 HUF
Koffán Károly: Vögel vor der Kamera. Bp., 1962, Corvina. Kicsit kopott vászonkötésben, enyhén vetemedett lapokkal, egyébként jó állapotban.
12504.

1 000 HUF
Vadas, Ernő: So fotografiert man das Leben. Halle, 1959, Fotokinoverlag. A szerző által Láng Klára (1912-1973) fotográfusnak dedikálva. Vászonkötésben, kicsit sérült papír védőborítóval, egyébként jó állapotban.
12505.

6 000 HUF
Auer Kálmán: Fényképezőgép ma és holnap. Bp., 1979, Gondolat (Gondolat zsebkönyvek). Papírkötésben, jó állapotban.
12506.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF