18 000 HUF
48,65 EUR, 52,94 USD
Dekoratív ovális tükör, arany és ezüstözött fa keretben ,karcolt mintákkal, több helyen kopott, metszett tükörrel (hibátlan), 96×65 cm, tükör: 77×48 cm