Books: Hunting

Number of items: 13

Kézdivásárhelyi Benkő Pál: A vadászat. Gyakorlati szakkönyv. Budapest, 1935, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói egészvászon borító, 467 p. Fekete-fehér fotókkal, képekkel illusztrálva. A könyv elején Horthy Miklós fotójával!  A borítója kopott, foltos.A gerince sérült.A kötése laza, sérült. Az elülső kötéstábla, és a védőlap foltos. A Horthy Miklós fotó védőpapírja foltos, szakadozott.
13434.

8 000 HUF
Stalbrand, Kerstin - Papp Márió (szerk.): Nagy Vadászkönyv. Budapest, É.N., GEOHOLDING Rt.- SKO Lap- és Könyvkiadó. Kiadói keménypapír kötés, 313 p. A könyv fekete-fehér és színes illusztrációkat, fényképeket, valamint litográfiákat és akvarelleket tartalmaz. Jó állapot.
13435.

3 000 HUF
Kittenberger Kálmán: A megváltozott Afrika. Nagybányai Horthy Jenő közreműködésével. Bp., 1934, Franklin. 374 p. 40 t. Harmadik kiadás. Kiadói, aranyozott félvászonkötésben.
13436.

4 000 HUF
Madas András: Erdészeti Politika.Budapest,1978, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon kiadói papírborítóban, 291 p. A szerző dedikációjával Vas Zoltán (1903-1983) politikusnak, írónak.
13437.

1 600 HUF
Széchényi Zsigmond 6. db könyve. 1. Afrikai tábortüzek. Budapest, 1959, Szépirodalmi Könyvkiadó. 2. Nahar. Budapest, 1958, Szépirodalmi Könyvkiadó. 3. Alaszkában vadásztam. Budapest, 1960, Szépirodalmi Könyvkiadó. Világjáró sorozat. 4. Denaturált Afrika. Budapest, 1968, Szépirodalmi Könyvkiadó. 5. Ahogy elkezdődött. Budapest, 1961, Szépirodalmi Könyvkiadó. 6. Ünnepnapok. Budapest, 1961, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói félvászon kiadói papírborító. A Nahar és a Alaszkában vadásztam kiadói papírborítója hiányzik.  A könyvek példányonként változó állapotban vannak. A lapszélek foltosak, piszkosak. A papírborítók itt-ott szakadtak, foltosak.
13438.

2 600 HUF
7,03
7,65
Szolgálati szabályzat a hivatásos vadászok részére. Bp., 1974. 34p.
13439.

1 200 HUF
Dénes István, Nagy István: Millenniumi Vadászati Almanach - Pest Megye 2001. Bp., 2001, Dénes Natur Műhely. Kiadói modern keménykötésben.
13440.

2 400 HUF
Dr. Bencze Lajos - Dr. Dániel István (szerk.): Vadászati alapismeretek. (A vadászvizsga anyaga) Budapest, 1975, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói papírkötés, 223 p.
13441.

1 000 HUF
4 db könyv-Patay László: Vadak. Bp., 1974, Móra; Dr.Bertóti István: Bakot lőttem! Bp., 1974, Natura; Véber Károly: Medvék, őzek, farkasok. Bp., 1984, Mezőgazdasági Kiadó. Kötetenként változó kötésben és állapotban.
13442.

1 000 HUF
Ákos László(szerk.): Erdészek és vadászok zsebkönyve 1959. Bp., 1958, Mezőgazdasági Kiadó. Kartonált kötés, kopottas állapotban.
13443.

4 000 HUF
Kittenberger Kálmán: Kelet-Afrika vadonjaiban. Harmadik kiadás. Budapest, É.N., Ifjúsági Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kiadói papírborítóban, 231 p. A kiadói borítója szakadozott.
13444.

800 HUF
Vadászlesen - Híres vadászok válogatott írásai. Budapest, 1966, Gondolat. 358 p. Kiadói félvászonkötés kiadói papírborítóban, 357 p.
13445.

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF