13116. 269. Closed Online auction Books: Travelling, cities
1 000 HUF
0 HUF
De Agostini, Alberto M.: Tíz esztendő a Tűzföldön. Bp., é. n., Lampel R. (A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára). Kopott, díszes, aranyozott vászonkötésben, gerincén sérüléssel, egyébként jó állapotban.
Photo of the item taken by : vörös_iván