Books: Travelling, cities Number of items: 107
1286307
13202
269
Books: Travelling, cities
Other collectibles
3 600 HUF
1100136
13203
269
Books: Travelling, cities
Other collectibles
Rhé Gyula: Ős- és ókori nyomok Veszprém körül.
Bp. 1905. Hornyánszky. 29 l. 1 t. (színes, kettős). Hozzá:
Makay Béla: A Balaton a történeti korban. (Forrástanulmány). Bp. 1913. M. Földrajzi Társ. Balaton-Biz. ´[2] + 254 + [1] p. + 2 térkép
Fűzés elválva, papírborítóval, lapok széle foltos.
A Balaton tudományos tanulmányozásának eredményei. Harmadik kötetből
8 000 HUF
1177519
13204
269
Books: Travelling, cities
Other collectibles
Míves Ottó: Kismaros község története. Kismaros, 1974. 134p. Sok képpel, aranyozott műbőr kötésben. Kis példányszámú kiadvány
2 000 HUF
1289605
13205
269
Books: Travelling, cities
Other collectibles
Baktay Ervin: Hindusztán. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Bp., é.n., Franklin. Kiadói egészvászon-kötésben.
3 000 HUF
1276205
13206
269
3400
Books: Travelling, cities
Other collectibles
3 400 HUF
1321362
13207
269
Books: Travelling, cities
Other collectibles
2 000 HUF
1291151
13208
269
Books: Travelling, cities
Other collectibles
Emil Ludwig: A Nilus Egyiptomban. Bp., é.n., Athenaeum. Kiadói egészvászon-kötésben.
1 200 HUF
1290618
13209
269
Books: Travelling, cities
Other collectibles
Schrenzel: Abesszínia Afrika Kánaánja. Bp., é.n., Athenaeum. Kiadói kopottas, sérült egészvászon-kötésben.
1 000 HUF
1291162
13210
269
Books: Travelling, cities
Other collectibles
Szemjonov: A Föld kincsei. Bp., é.n., Athenaeum. Kiadói, kissé kopottas egészvászon-kötésben.
1 200 HUF
1291164
13211
269
Books: Travelling, cities
Other collectibles
Juhász Vilmos: Az aranyföld hajósai. Bp., é.n., Athenaeum. Kiadói egészvászon-kötésben.
1 200 HUF
1291158
13212
269
Books: Travelling, cities
Other collectibles
Houben: Az Északi Sark felfedezése. ford.: Juhász Vilmos.. Bp., é.n., Athenaeum. Kiadói kopottas, foltos egészvászon-kötésben.
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035