https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/
Tételek lista
Printed Materials Number of items: 220
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
1347583
12575
268
0
2000
Printed Materials
Other collectibles
cca 1750-1800 Szentkép, színezett metszet, körbevágva, 13x8cm
Starting price:
2 000 HUF
1319558
12576
268
0
8000
Printed Materials
Other collectibles
cca 1800 4 db fametszetes szentkép, 9×5 cm
The item is not available
Starting price:
8 000 HUF
1319564
12577
268
0
2000
Printed Materials
Other collectibles
cca 1800 Utolsó vacsora szentkép, litográfia, 8×5 cm
Starting price:
2 000 HUF
1333489
12578
268
0
8000
Printed Materials
Other collectibles
1855 Allgemeine Bauzeitung mit Abbildungen. Hrsg. C. F. L. Förster. Osztrák-Magyar Monarchia egyik legjelentősebb építészeti folyóiratának teljes évfolyama egybekötve. Számos kihajtható melléklettel. Korabeli félvászonkötésben, márványozott lapszélekkel. Érvénytelen könyvtári pecsétekkel. Nem kollacionált.
The item is not available
Starting price:
8 000 HUF
1327588
12579
268
0
6000
Printed Materials
Other collectibles
1856 Hirdetmény A' cs. kir. helytartosági osztály által az V. formáju 10 for. bankjegyek az országos pénztároknál elfogadtatnak fizetésül, 39x22cm
Starting price:
6 000 HUF
1347355
12580
268
0
1000
Printed Materials
Other collectibles
cca 1870-1930 Vegyes gyónócédula tétel, 9db, különböző méretben és minőségben, cca 3x7cm, 11x7cm
Starting price:
1 000 HUF
1333393
12581
268
0
8000
Printed Materials
Other collectibles
1870 Allgemeine Bauzeitung mit Abbildungen. Hrsg. C. F. L. Förster. Osztrák-Magyar Monarchia egyik legjelentősebb építészeti folyóiratának teljes évfolyama egybekötve. Számos kihajtható melléklettel. Korabeli félvászonkötésben, márványozott lapszélekkel. Érvénytelen könyvtári pecsétekkel. Nem kollacionált.
The item is not available
Starting price:
8 000 HUF
1345256
12582
268
0
1000
Printed Materials
Other collectibles
1875 Századok. A Magyar Történet Társulat Közlönye. Bp., Athenaeum. Szakadt papírborítóval. pp.:583-658, 24x16cm
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1252477
12583
268
0
8000
Printed Materials
Other collectibles
Orvosi Hetilap. Honi s külföldi gyógyászat és kórbuvárlat közlönye. Szerkeszti: Markusovszky Lajos. Huszonötödik évfolyam. Pest. Khór és Wein. 1881-es évfolyam összes száma egybekötve.
Starting price:
8 000 HUF
1049487
12584
268
0
3000
Printed Materials
Other collectibles
1882 A kassai kataszt, kerület tiszjövedelmeinek fokozata. Kassától Ungváron át Szopotkóig. 60x50 cm
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
397333
12585
268
0
2400
Printed Materials
Other collectibles
1883 Kottát ábrázoló levélpapír és boríték / Fancy writing paper and envelope with score
The item is not available
Starting price:
2 400 HUF
1274843
12586
268
0
6000
Printed Materials
Other collectibles
1886 Münchener Kalender. Színezett rézmetszetes képeket és grafikus oldalakat tartalmazó, régi kivitelű kalendárium, jó állapotban,. / 1886 Münchener Kalender. Old style calendar, with ornamented, etched hand colored pages, 36p. 16x32 cm
Starting price:
6 000 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
Fax:
+36 1 / 318-4035
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment