Number of items: 45

Herendi virágmintás váza, porcelán, jelzett, hibátlan, 19cm
11078.

1 200 HUF
14
Herendi virágmintás váza, porcelán, jelzett, javított, 26cm
11079.

2 000 HUF
21
Herendi rózsa, kézzel festett, jelzett, kis lepattanással, 8×8,5×5 cm
11080.

1 200 HUF
11081.

5 000 HUF
Zsolnay porcelán kulacs fa dugóval, matricás, hibátlan, jelzett, m: 11,5 cm
11082.

1 000 HUF
Zsolnay kis bonbonier, részben kézzel festett, jelzett, kopott, m:6 cm, d:9 cm
11083.

2 000 HUF
Zsolnay búgócsigás kislány, porcelán, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 12x15cm
11084.

1 000 HUF
13
Zsolnay játszó kislányok, porcelán, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 2db, cca 7x6cm
11085.

1 000 HUF
13
Budapesti emlék bögrék, porcelán, matricás, az egyik jelzett Zsolnay, kopásnyomokkal, 3db, cca 9x7cm
11086.

1 200 HUF
Zsolnay cukortartó, porcelán, matricás, jelzett, hibátlan, cca 9x9cm
11087.

1 600 HUF
3 db porcelán: Hollóházi porcelán váza Emlékül a seregtest katonáitól felirattal, matricás, hibátlan, jelzett, m: 20 cm; Hollóházi márvány mintás váza Az 1979. évi Fejér megyei munkavédelmi versenyen... felirattal, hibátlan, jelzett, m: 36 cm; Hollóházi porcelán kulacs, matricás, hibátlan, jelzett, m: 12 cm
11088.

3 db porcelán: Hollóházi porcelán váza "Emlékül a seregtest katonáitól" felirattal, matricás, hibátlan, jelzett, m: 20 cm; Hollóházi márvány mintás váza "Az 1979. évi Fejér megyei munkavédelmi versenyen..." felirattal, hibátlan, jelzett, m: 36 cm; Hollóházi porcelán kulacs, matricás, hibátlan, jelzett, m: 12 cm

1 000 HUF
Hollóházi porcelán dísztányér, felvidéki, Fűzéri XIV. dalostalálkozó alkalmából felirattal, jelzett, hibátlan, 27cm
11089.

Hollóházi porcelán dísztányér, felvidéki, "Fűzéri XIV. dalostalálkozó alkalmából" felirattal, jelzett, hibátlan, 27cm

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF