Worldwide commemorative medallions and plaques

Number of items: 72

Szlovénia 1995. Szlovén Nemzeti Felszabadítási Tanács Monetáris Intézet - Fasizmus alóli felszabadulás 50. évfordulója fém emlékérem (32mm) T:1-,2 Slovenia 1995. Slovenian National Liberation Council Monetary Institute - 50th Anniversary of Liberation From Fascism metal medal (32mm) C:AU,XF
30949.

Szlovénia 1995. "Szlovén Nemzeti Felszabadítási Tanács Monetáris Intézet - Fasizmus alóli felszabadulás 50. évfordulója" fém emlékérem (32mm) T:1-,2 Slovenia 1995. "Slovenian National Liberation Council Monetary Institute - 50th Anniversary of Liberation From Fascism" metal medal (32mm) C:AU,XF

800 HUF
Szovjetunió 1970. Vlagyimir Iljics Lenin Br emlékérem tokban. Szign.: A. Kaasik (70mm) T:2 Soviet Union 1970. Vladimir Ilyich Lenin Br medal in original case. Sign.: A. Kaasik (70mm) C:XF
30950.

Szovjetunió 1970. "Vlagyimir Iljics Lenin" Br emlékérem tokban. Szign.: A. Kaasik (70mm) T:2 Soviet Union 1970. "Vladimir Ilyich Lenin" Br medal in original case. Sign.: A. Kaasik (70mm) C:XF

2 000 HUF
Vatikán 1962. XXIII. János / A második vatikáni zsinat megnyitása jelzett Ag emlékérem eredeti tokban. Szign.: Manzú (15,38g/1000/35mm) T:1- oxidáció Vatican 1962. Pope John XXIII / Opening of the Second Vatican Council hallmarked Ag medal in original case. Sign.: Manzú (15,38g/1000/35mm) C:AU oxidation
30951.

Vatikán 1962. "XXIII. János / A második vatikáni zsinat megnyitása" jelzett Ag emlékérem eredeti tokban. Szign.: Manzú (15,38g/1000/35mm) T:1- oxidáció Vatican 1962. "Pope John XXIII / Opening of the Second Vatican Council" hallmarked Ag medal in original case. Sign.: Manzú (15,38g/1000/35mm) C:AU oxidation

5 000 HUF
Vatikán ~1975. VI. Pál pápa jelzett Ag emlékérem. Szign.: Greco (47,53g/0.800/44mm) T:1- Vatican ~1975. Pope Paul VI marked Ag medal. Sign.: Greco (47,53g/0.800/44mm) C:AU
30952.

Vatikán ~1975. "VI. Pál pápa" jelzett Ag emlékérem. Szign.: Greco (47,53g/0.800/44mm) T:1- Vatican ~1975. "Pope Paul VI" marked Ag medal. Sign.: Greco (47,53g/0.800/44mm) C:AU

8 000 HUF
Vatikán 1977. VI. Pál pápa jelzett Ag emlékérem eredeti tokban. Szign.: Manzú (36,36g/0.800/44mm) T:1- oxidáció Vatican 1977. Pope Paul VI Ag medal with hallmark in original case. Sign.: Manzú (36,36g/0.800/44mm) C:AU oxidation
30953.

Vatikán 1977. "VI. Pál pápa" jelzett Ag emlékérem eredeti tokban. Szign.: Manzú (36,36g/0.800/44mm) T:1- oxidáció Vatican 1977. "Pope Paul VI" Ag medal with hallmark in original case. Sign.: Manzú (36,36g/0.800/44mm) C:AU oxidation

8 000 HUF
Vatikán 1977. VI. Pál pápa Br emlékérem eredeti tokban. Szign.: Manzú (44mm) T:2 Vatican 1977. Pope Paul VI Br medal in original case. Sign.: Manzú (44mm) C:XF
30954.

Vatikán 1977. "VI. Pál pápa" Br emlékérem eredeti tokban. Szign.: Manzú (44mm) T:2 Vatican 1977. "Pope Paul VI" Br medal in original case. Sign.: Manzú (44mm) C:XF

4 000 HUF
Vatikán DN Péter és Pál apostolok aranyozott fém emlékérem (35x34mm) T:2 Vatican ND Apostles Peter and Paul gilt metal medal (35x34mm) C:XF
30955.

Vatikán DN "Péter és Pál apostolok" aranyozott fém emlékérem (35x34mm) T:2 Vatican ND "Apostles Peter and Paul" gilt metal medal (35x34mm) C:XF

2 000 HUF
9
1911. Női alak madárral Br emlékérem. Szign.: TV (53mm) T:2 1911. Woman with bird Br commemorative medal. Sign.: TV (53mm) C:XF
30956.

1911. "Női alak madárral" Br emlékérem. Szign.: TV (53mm) T:2 1911. "Woman with bird" Br commemorative medal. Sign.: TV (53mm) C:XF

2 000 HUF
32
DN Síelő Br plakett, füllel, hátoldalán E. SCHRÖN 8166 NEUHAUS jelzéssel (50x41mm) T:2 ND Skier Br plaque with ear, with E. SCHRÖN 8166 NEUHAUS on its back (50x41mm) C:XF
30957.

DN "Síelő" Br plakett, füllel, hátoldalán "E. SCHRÖN 8166 NEUHAUS" jelzéssel (50x41mm) T:2 ND "Skier" Br plaque with ear, with "E. SCHRÖN 8166 NEUHAUS" on its back (50x41mm) C:XF

1 000 HUF
DN Betakarítási idő kétoldalas fém érem szignóval (43mm) T:2 patina ND Ernte-Zeit two-sided metal medallion with sign (43mm) C:XF patina
30958.

DN "Betakarítási idő" kétoldalas fém érem szignóval (43mm) T:2 patina ND "Ernte-Zeit" two-sided metal medallion with sign (43mm) C:XF patina

1 000 HUF
3db-os emlékérem tétel, benne Hammerschmiede Deutschlands Rohnauer Hammer, Louis XIII, Zur Erinnerung an das Fest der Fabrik V.A. Ganz in Ofen T:2,2- 3pcs of medallions, Hammerschmiede Deutschlands Rohnauer Hammer, Louis XIII, Zur Erinnerung an das Fest der Fabrik V.A. Ganz in Ofen C:XF,VF
30959.

3db-os emlékérem tétel, benne "Hammerschmiede Deutschlands Rohnauer Hammer", "Louis XIII", "Zur Erinnerung an das Fest der Fabrik V.A. Ganz in Ofen" T:2,2- 3pcs of medallions, "Hammerschmiede Deutschlands Rohnauer Hammer", "Louis XIII", "Zur Erinnerung an das Fest der Fabrik V.A. Ganz in Ofen" C:XF,VF

1 000 HUF
8db-os vegyes érem tétel, benne Apollo 12, Szent György érem, XI. Piusz pápa, II. János Pál pápa T:2,2- 8pcs of medallions, between them Apollo 12, Pope Pius XI, Saint George, John Paul II C:XF,VF
30960.

8db-os vegyes érem tétel, benne "Apollo 12", "Szent György érem", "XI. Piusz pápa", "II. János Pál pápa" T:2,2- 8pcs of medallions, between them "Apollo 12", "Pope Pius XI", "Saint George", "John Paul II" C:XF,VF

800 HUF
18

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF