2002. "Szolgálati Érdemjel arany fokozata" zománcozott, aranyozott tombak kitüntetés mellszalagon, sérült kontraszemmel és hiányzó függesztőkarikával + "Szolgálati Érdemjel ezüst fokozata" zománcozott, ezüstözött tombak kitüntetés mellszalagon T:2 arany fokozat hátlapján karcok
Hungary 2002. "Distinction for Service of Merit, 1st Grade" enamelled, gold plated tombac decoration with ribbon, with damaged ring and missing suspension ring + "Distinction for Service of Merit, 2nd Grade" enamelled, silver plated tombac decoration with ribbon and thin ribbon, in case C:XF the back of the 1st Grade scratched
NMK 788.,789.
DN "Magyar Honvédség" csillag alakú kitüntető plakett adományozói dísztokban (70mm) T:1
Hungary "Hungarian Defence" star-shaped plaque in original case (70mm) C:UNC
Románia 1929. "Ferdinánd Érem" Br kitüntetés függesztő karika és mellszalag nélkül T:2- patina
Romania 1929. "Ferdinand Medal (Medalia Ferdinand)" Br decoration without ribbon and suspension ring C:VF patina
Szovjetunió 1943. "Bohdan Hmelnickij Rend III. osztálya" sorszámozott Ag kitüntetés nem a saját rögzítő csavarjával T:2
Soviet Union 1943. "Order of Bogdan Khmelnitsky - 3rd class" serial numbered Ag decoration with not it's own screw back C:XF
Szovjetunió 1975. "A Nagy Honvédő Háborúban aratott győzelem 30. évfordulója" sárgaréz kitüntetés mellszalagon (32mm) T:2
Soviet Union 1975. "Thirty Years of Victory in the Great Patriotic War 1941-1945" brass decoration with ribbon (32mm) C:XF