Hungarian commemorative medals and plaques

Number of items: 66

Asszonyi Tamás (1942-) 1981. 1881-1981 / 100 éves a Magyar Vöröskereszt ezüstözött fém emlékérem (40mm) + Tóth Sándor (1933-) 1965. Miskolc Br emlékérem (42mm) + Somorjai László (1949-) DN Sopron Br emlékérem (32mm) + 1987. Magyar Általános Orvosok Egyesülete 1967-1987 / Országos Jubileumi Kongresszus Balatonfüred 1987. május 21-24. Br emlékérem (36mm) + 2009. EBDF (Európai Sárkányhajó Szövetség Európai klub legénységi bajnokság - Budapest, Magyaroszág / Magyar Sárkányhajó Szövetség Br füllel (50mm) T:2
30562.

Asszonyi Tamás (1942-) 1981. "1881-1981 / 100 éves a Magyar Vöröskereszt" ezüstözött fém emlékérem (40mm) + Tóth Sándor (1933-) 1965. "Miskolc" Br emlékérem (42mm) + Somorjai László (1949-) DN "Sopron" Br emlékérem (32mm) + 1987. "Magyar Általános Orvosok Egyesülete 1967-1987 / Országos Jubileumi Kongresszus Balatonfüred 1987. május 21-24." Br emlékérem (36mm) + 2009. "EBDF (Európai Sárkányhajó Szövetség" Európai klub legénységi bajnokság - Budapest, Magyaroszág / Magyar Sárkányhajó Szövetség" Br füllel (50mm) T:2

1 200 HUF
Asszonyi Tamás (1942-) DN Budapest Főváros Tanácsa öntött Br plakett mesterjegy nélkül (100-104mm) T:2
30563.

Asszonyi Tamás (1942-) DN "Budapest Főváros Tanácsa" öntött Br plakett mesterjegy nélkül (100-104mm) T:2

1 800 HUF
Beck András (1911-1985) 1980. LA MONNAIE DE PARIS / LA COLONNE DE FEV. Br plakett fóliacsomagolásban, dobozban (81x71mm) T:1
30564.

Beck András (1911-1985) 1980. "LA MONNAIE DE PARIS / LA COLONNE DE FEV." Br plakett fóliacsomagolásban, dobozban (81x71mm) T:1

3 000 HUF
11
Beck András (1911-1985) DN Rákosi Mátyás / Rákosi Díj - Próbaveret jelzett Ag plakett nem hozzávalló tokban (268,5g/0.900/98-99mm) T:1- kis ph., patina Hungary ND Mátyás Rákosi / Rákosi Award - Trial Strike hallmarked Ag plaque in not own case. Sign.: András Beck (268,5g/0.900/98-99mm) C:AU small edge error, patina
30565.

Beck András (1911-1985) DN "Rákosi Mátyás / Rákosi Díj - Próbaveret" jelzett Ag plakett nem hozzávalló tokban (268,5g/0.900/98-99mm) T:1- kis ph., patina Hungary ND "Mátyás Rákosi / Rákosi Award - Trial Strike" hallmarked Ag plaque in not own case. Sign.: András Beck (268,5g/0.900/98-99mm) C:AU small edge error, patina

75 000 HUF
202,70
220,59
Beck András (1911-1985) DN Alexander Scriabin Br plakett fóliacsomagolásban, dobozban (72x62mm) T:1
30566.

Beck András (1911-1985) DN "Alexander Scriabin" Br plakett fóliacsomagolásban, dobozban (72x62mm) T:1

3 000 HUF
15
Berán Lajos (1882-1943) 1941. Magyar Sí Szövetség fém plakett LUDVIG gyártói jelzéssel (55,5x48mm) T:2-
30567.

Berán Lajos (1882-1943) 1941. "Magyar Sí Szövetség" fém plakett "LUDVIG" gyártói jelzéssel (55,5x48mm) T:2-

1 000 HUF
Berán Lajos (1882-1943) / Iván István (1905-1968) 1943. Vitéz Nagybányai Horthy Miklós Magyarország Kormányzója / Születésének 75. Évfordulójára - 1943. június 18 bronzozott hadifém emlékérem (50mm) T:2- foltos  Hungary 1943. 75th anniversary of the birth of Vitéz Miklós Horthy de Nagybánya bronze plated war metal commemorative medallion. Sign.: Lajos Berán / István Iván (50mm) C:VF spotted  HPII 316.
30568.

Berán Lajos (1882-1943) / Iván István (1905-1968) 1943. "Vitéz Nagybányai Horthy Miklós Magyarország Kormányzója / Születésének 75. Évfordulójára - 1943. június 18" bronzozott hadifém emlékérem (50mm) T:2- foltos Hungary 1943. "75th anniversary of the birth of Vitéz Miklós Horthy de Nagybánya" bronze plated war metal commemorative medallion. Sign.: Lajos Berán / István Iván (50mm) C:VF spotted HPII 316.

3 600 HUF
9,73
10,59
Bognár György (1944-) 1985. Történeti Városok Nemzetközi Bizottsága - Eger / Balassi Bálint Br emlékérem (42,5mm) + Bogár Lívia (1957-) 1986. 100 éves a Nagykanizsai Ipartestület Br emlékérem (42,5mm) T:1,1-
30569.

Bognár György (1944-) 1985. "Történeti Városok Nemzetközi Bizottsága - Eger / Balassi Bálint" Br emlékérem (42,5mm) + Bogár Lívia (1957-) 1986. "100 éves a Nagykanizsai Ipartestület" Br emlékérem (42,5mm) T:1,1-

800 HUF
Bognár György (1944-) 1986. Őrösi Pál Zoltán Al emlékérem (2x) (42,5mm) T:2
30570.

Bognár György (1944-) 1986. "Őrösi Pál Zoltán" Al emlékérem (2x) (42,5mm) T:2

800 HUF
Bognár György (1944-) 1986. Labdarúgó Világbajnokság Mexikó fém emlékérem (32mm) + 1976. ÉPFU (Építőipari Szállítási Vállalat) - Az Orenburgi Szövetség Gázvezeték Építéséért Br emlékérem (70,5mm) lyuk és peremhiba!+ DN II. Rákóczi Ferenc - Hazánk szentje, szabadság vezére, sötét éjben fényes csillagunk 1676-1735 fém lemezérem (38,5mm) T:2,2-,3
30571.

Bognár György (1944-) 1986. "Labdarúgó Világbajnokság Mexikó" fém emlékérem (32mm) + 1976. "ÉPFU (Építőipari Szállítási Vállalat) - Az Orenburgi Szövetség Gázvezeték Építéséért" Br emlékérem (70,5mm) lyuk és peremhiba!+ DN "II. Rákóczi Ferenc - Hazánk szentje, szabadság vezére, sötét éjben fényes csillagunk 1676-1735" fém lemezérem (38,5mm) T:2,2-,3

800 HUF
Bognár György (1944-) 1990. MÉE / Magyarország köztársaság Br emlékérem (42,5mm) + Kiss Sándor (1925-1999) 1984. Szombathelyi Képtárépítő Egyesület / Derkovits Gyula Br emlékérem (42,5mm) T:1
30572.

Bognár György (1944-) 1990. "MÉE / Magyarország köztársaság" Br emlékérem (42,5mm) + Kiss Sándor (1925-1999) 1984. "Szombathelyi Képtárépítő Egyesület / Derkovits Gyula" Br emlékérem (42,5mm) T:1

800 HUF
Borsos Miklós (1906-1990) 1980. Fiziológiai Tudományok XXVIII. Nemzetközi Kongresszusa Budapest Br emlékérem (60mm) T:1
30573.

Borsos Miklós (1906-1990) 1980. "Fiziológiai Tudományok XXVIII. Nemzetközi Kongresszusa Budapest" Br emlékérem (60mm) T:1

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF