https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Foreign languages

Number of items: 40

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Dr. Hegedűs Izidor: Francia nyelv-, olvasó- és gyakorlókönyv szemléltető alapon. Bp., 1907, Hornyánszky V. cs. és kir. udvari könyvnyomda. Első rész. Kiadói vászonkötés. Az első és hátsó borító belsején ceruzarajzokkal.
13706.

Dr. Hegedűs Izidor: Francia nyelv-, olvasó- és gyakorlókönyv szemléltető alapon. Bp., 1907, Hornyánszky V. cs. és kir. udvari könyvnyomda. Első rész. Kiadói vászonkötés. Az első és hátsó borító belsején ceruzarajzokkal.

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Number of bids:
0
Klassische Cabinets-Bibliothek oder Sammlung auserlesener Werke der deutschen und fremd-literatur, Wien, 1826, keménypapír kötés, 162+153+205+212 p. Állapot: Közepes. A borítója szakadt, kopott, és rajta tintával írás, de maga a könyv jó állapotban van.
13707.

Klassische Cabinets-Bibliothek oder Sammlung auserlesener Werke der deutschen und fremd-literatur, Wien, 1826, keménypapír kötés, 162+153+205+212 p. Állapot: Közepes. A borítója szakadt, kopott, és rajta tintával írás, de maga a könyv jó állapotban van.

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Number of bids:
0
Zwei und siebenzig Deutsche Französische und Englische Kartenspiele, Verlag der Ernstschen Buchhandlung,216p. 72 német, francia, és angol kártyajáték, 216 oldal, papírkötés. Állapot: közepes. A borítója foltos,és lapok néhol foltosak, illetve gyűröttek.
13708.

Zwei und siebenzig Deutsche Französische und Englische Kartenspiele, Verlag der Ernst'schen Buchhandlung,216p. 72 német, francia, és angol kártyajáték, 216 oldal, papírkötés. Állapot: közepes. A borítója foltos,és lapok néhol foltosak, illetve gyűröttek.

 
Sold
Starting price:
4 000 HUF
10,81
EUR
,
11,76
USD
Number of bids:
6
Plan de Paris Illustré, Garnier Fréres, Paris.  Párizs térkép, vászonkötés, 88 oldal. Állapot: közepes. A hátsó borító belül szakadt, a gerince meglazult.
13709.

Plan de Paris Illustré, Garnier Fréres, Paris. Párizs térkép, vászonkötés, 88 oldal. Állapot: közepes. A hátsó borító belül szakadt, a gerince meglazult.

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
4
Karl Wilhelm Krüger: Griechische Sprache für Schulen. Leipzig, 1875, K. W. Krügers Verlagsbuchhandlung. Kiadói félbőr kötésben.
13710.

Karl Wilhelm Krüger: Griechische Sprache für Schulen. Leipzig, 1875, K. W. Krüger's Verlagsbuchhandlung. Kiadói félbőr kötésben.

 
Sold
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
1
Wiener Almanach für das Jahr 1906. Wien, Jacques Jaeger, 1906. Szecessziós egészvászon kötésben
13711.

Wiener Almanach für das Jahr 1906. Wien, Jacques Jaeger, 1906. Szecessziós egészvászon kötésben

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
33
A. v. Lamartines sämmtliche Werke. Stuttgart, 1850. Rieger. Kissé szétvált félvászon kötésben / Parted half linen binding
13712.

A. v. Lamartine's sämmtliche Werke. Stuttgart, 1850. Rieger. Kissé szétvált félvászon kötésben / Parted half linen binding

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
Denis Diderot - Jean d Alembert: Recueil de planches, pour la nouvelle edition ou dictionnaire raisonne des sciences, des arts et des metiers... Tome XIV. Lausanne, 1781. Soc. Typogr. Egészbőr kötésben / In full leather binding
13713.

Denis Diderot - Jean d' Alembert: Recueil de planches, pour la nouvelle edition ou dictionnaire raisonne des sciences, des arts et des metiers... Tome XIV. Lausanne, 1781. Soc. Typogr. Egészbőr kötésben / In full leather binding

 
Sold
Starting price:
8 500 HUF
22,97
EUR
,
25,00
USD
Number of bids:
1
Benjamin Lindner: Christian Friedrich Junii Compendium Seckendorfianum oder Kurzgefaßte Rerormations-Geschichte aus des Herren Veit Ludwigs von Seckendorf Historia Lutheranismi zur allgemeinen Erbauung zusammen gezogen, mit einem Anhange vom Jahr 1546. bis zum Religionsfrieden 1555... Frankfurt, Leipzig, 1755 in Commisssion des Hallischen Waisenhaus-Buchladens. Későbbi kartonkötésben / In later binding
13714.

Benjamin Lindner: Christian Friedrich Junii Compendium Seckendorfianum oder Kurzgefaßte Rerormations-Geschichte aus des Herren Veit Ludwigs von Seckendorf Historia Lutheranismi zur allgemeinen Erbauung zusammen gezogen, mit einem Anhange vom Jahr 1546. bis zum Religionsfrieden 1555... Frankfurt, Leipzig, 1755 in Commisssion des Hallischen Waisenhaus-Buchladens. Későbbi kartonkötésben / In later binding

 
The item is not available
Starting price:
14 000 HUF
37,84
EUR
,
41,18
USD
Number of bids:
0
Französische Sprachlehre in einer neuen und faßlichen Darstellung der auf die einfachsten Grundsätze zurückgeführten Regeln durch viele Beispiele und so wohl für Anfänger. Siebente Ausgabe. Tübingen, 1810. Kartonált kötés, kopottas állapot, gerince sérült.
13715.

Französische Sprachlehre in einer neuen und faßlichen Darstellung der auf die einfachsten Grundsätze zurückgeführten Regeln durch viele Beispiele und so wohl für Anfänger. Siebente Ausgabe. Tübingen, 1810. Kartonált kötés, kopottas állapot, gerince sérült.

 
Sold
Starting price:
100 HUF
0,27
EUR
,
0,29
USD
Number of bids:
3
Buß, Georg: Der Fächer. Sammlung Illustrierter Monographien. Mit 120 Abbildungen. Bielefeld und Leipzig, 1904, Verlag von Velhangen&Klasing. Egészvászon kötés, piszkos állapotban.
13716.

Buß, Georg: Der Fächer. Sammlung Illustrierter Monographien. Mit 120 Abbildungen. Bielefeld und Leipzig, 1904, Verlag von Velhangen&Klasing. Egészvászon kötés, piszkos állapotban.

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
2
Walter Scott: Der Schwarze Zwerg und Eine Sage von Montrole. Übersetzt von Dr. frsnz Rottenkamp. Walter Scotts sämmtliche Werke XX. Stuttgart, 1863, Hoffmanssche Verlag. Korabeli félvászonkötésben, érvénytelen könyvtári pecséttel.
13717.

Walter Scott: Der Schwarze Zwerg und Eine Sage von Montrole. Übersetzt von Dr. frsnz Rottenkamp. Walter Scott's sämmtliche Werke XX. Stuttgart, 1863, Hoffmans'sche Verlag. Korabeli félvászonkötésben, érvénytelen könyvtári pecséttel.

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Number of bids:
0

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment