5 000 HUF
13,51 EUR, 14,71 USD
Zsolnay 4 személyes barna teás készlet, 4 db csésze+alj, jelzettek, apró kopásnyomokkal, némelyiken apró csorbával, d: 9 ill. 14,5 cm