3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Leidenfrost Gyula: Keserű tenger Bp. é.n. Franklin. Aranyozott, kiadói egészvászon kötésben. Gerinc kissé kopott, egyébként szép állapotban.