Worldwide commemorative medallions and plaques

Number of items: 67

Amerikai Egyesült Államok 1900. 1$ kétoldalas Br érem (75,5mm) T:2 USA 1900. 1 Dollar two-sided Br medal (75,5mm) C:XF
31353.

500 HUF
1,35
1,47
Amerikai Egyesült Államok 1970. Everett McKinley Dirksen jelzetlen Ag emlékérem, sorszámozott, plasztiktokban. Szign.: Robert A. Weinman (28.94g/39mm) T:PP ph., ujjlenyomatos USA 1970. Everett McKinley Dirksen Ag medallion without hallmark, numbered, in plastic case. Sign.: Robert A. Weinman (28.94g/39mm) C:PP edge error, fingerprints
31354.

Amerikai Egyesült Államok 1970. "Everett McKinley Dirksen" jelzetlen Ag emlékérem, sorszámozott, plasztiktokban. Szign.: Robert A. Weinman (28.94g/39mm) T:PP ph., ujjlenyomatos USA 1970. "Everett McKinley Dirksen" Ag medallion without hallmark, numbered, in plastic case. Sign.: Robert A. Weinman (28.94g/39mm) C:PP edge error, fingerprints

3 000 HUF
Amerikai Egyesült Államok 1977. Franklin Verde Éremgyűjtő Egyesület Ag emlékérem (6.69g/0.925/25,5mm) T:PP USA 1977. Franklin Mint Collectors Society Ag medallion (6.69g/0.925/25,5mm) C:PP
31355.

Amerikai Egyesült Államok 1977. "Franklin Verde Éremgyűjtő Egyesület" Ag emlékérem (6.69g/0.925/25,5mm) T:PP USA 1977. "Franklin Mint Collectors Society" Ag medallion (6.69g/0.925/25,5mm) C:PP

1 200 HUF
Amerikai Egyesült Államok DN Francis Marion tábornok / A mocsári róka Br emlékérem tokban (38mm) T:1-,2 USA ND General Francis Marion / The swamp fox Br commemorative medal in case (38mm) C:AU,XF
31356.

Amerikai Egyesült Államok DN "Francis Marion tábornok / A mocsári róka" Br emlékérem tokban (38mm) T:1-,2 USA ND "General Francis Marion / The swamp fox" Br commemorative medal in case (38mm) C:AU,XF

100 HUF
0,27
0,29
Habsburg Birodalom / Csehország / Prága 1723/1724. II. (VI.) Károly csehországi koronázása jelzetlen Ag koronázási emlékérem (6,22g/25,5mm) T:2- patina, edge error Habsburg Monarchy / Bohemia / Prague 1723/1724. Bohemian coronation of Karl (VI) II / Ag medal without hallmark. GOTT BEGLEITE DIE BÖHMISCHE KRONE - PRAG 5 U S SEPT 1723 / MIT EINEM ERZHERZOGLICHEN SOHNE 1724 (6,22g/25,5mm) C:VF patina, ph.
31357.

Habsburg Birodalom / Csehország / Prága 1723/1724. "II. (VI.) Károly csehországi koronázása" jelzetlen Ag koronázási emlékérem (6,22g/25,5mm) T:2- patina, edge error Habsburg Monarchy / Bohemia / Prague 1723/1724. "Bohemian coronation of Karl (VI) II" / Ag medal without hallmark. "GOTT BEGLEITE DIE BÖHMISCHE KRONE - PRAG 5 U S SEPT 1723 / MIT EINEM ERZHERZOGLICHEN SOHNE 1724" (6,22g/25,5mm) C:VF patina, ph.

11 000 HUF
29,73
32,35
Ausztria ~1910. Victa Denique, Victrix Natura kétoldalas Br turista plakett. Szign.: Heinrich Kautsch (80x55mm) T:2 kis patina Austria ~1910. Victa Denique, Victrix Natura two-sided Br tourist plaque VICTA DENIQUE VICTRIX NATURA / HÖRT ES IHR BERGE EUCH RUF ICH S ZU ICH BIN GLÜCKSELIG JUHU JUHU! BAUMBACH ZLATOROG Sign.: Heinrich Kautsch (80x55mm) C:XF small patina
31358.

Ausztria ~1910. "Victa Denique, Victrix Natura" kétoldalas Br turista plakett. Szign.: Heinrich Kautsch (80x55mm) T:2 kis patina Austria ~1910. "Victa Denique, Victrix Natura" two-sided Br tourist plaque "VICTA DENIQUE VICTRIX NATURA / HÖRT ES IHR BERGE EUCH RUF ICH S ZU ICH BIN GLÜCKSELIG JUHU JUHU! BAUMBACH ZLATOROG" Sign.: Heinrich Kautsch (80x55mm) C:XF small patina

5 000 HUF
Ausztria 1986. ÖVEBRIA Bélyegkiállítás fém plakett (58,5x58,5mm) T:1- Austria 1986. ÖVEBRIA Philatelic Exhibition metal plaque (58,5x58,5mm) C:AU
31359.

Ausztria 1986. "ÖVEBRIA Bélyegkiállítás" fém plakett (58,5x58,5mm) T:1- Austria 1986. "ÖVEBRIA Philatelic Exhibition" metal plaque (58,5x58,5mm) C:AU

800 HUF
Ausztria 1988. II. János Pál Ausztriában Br plakett. Szign.: EH (73x164mm) T:2  Austria 1988. Papst Johannes Paulus II in Österreich - Ja zum glauben ja zum leben Br plaque. Sign.: EH (73x164mm) C:XF
31360.

Ausztria 1988. "II. János Pál Ausztriában" Br plakett. Szign.: EH (73x164mm) T:2 Austria 1988. "Papst Johannes Paulus II in Österreich - Ja zum glauben ja zum leben" Br plaque. Sign.: EH (73x164mm) C:XF

800 HUF
Ausztria 2008. Alpok-Adria Filatélia - Deutschlandsberg aranyozott fém díjérem eredeti tokban (70mm) T:1- Austria 2008. Alps-Adria Philately - Deutschlandsberg gilt medal award medal in original case (70mm) C:AU
31361.

Ausztria 2008. "Alpok-Adria Filatélia - Deutschlandsberg" aranyozott fém díjérem eredeti tokban (70mm) T:1- Austria 2008. "Alps-Adria Philately - Deutschlandsberg" gilt medal award medal in original case (70mm) C:AU

800 HUF
Belgium 1827. Jean Henri van Swinden kétoldalas Br érem. Szign.: Jean Henri Simon (47mm) T:2- ph. Belgium 1827. Jean Henri van Swinden two-sided Br medallion J. H. VAN SWINDEN / NATUS AMSTELODAMI AN. MDCCXLVII OBIIT AN. MDCCCXXIII Sign.: Jean Henri Simon (47mm) C:VF edge error
31362.

Belgium 1827. "Jean Henri van Swinden" kétoldalas Br érem. Szign.: Jean Henri Simon (47mm) T:2- ph. Belgium 1827. "Jean Henri van Swinden" two-sided Br medallion "J. H. VAN SWINDEN / NATUS AMSTELODAMI AN. MDCCXLVII OBIIT AN. MDCCCXXIII" Sign.: Jean Henri Simon (47mm) C:VF edge error

1 000 HUF
Belgium 1827. Gabriel Mudaeus kétoldalas Br érem. Szign.: Jean Henri Simon (47mm) T:2,2- ph. Belgium 1827. Gabriel Mudaeus two-sided Br medallion GABRIEL MUDÉE / NATUS BRECHT OBIIT AN. MDLX. Sign.: Jean Henri Simon (47mm) C:XF,VF edge error
31363.

Belgium 1827. "Gabriel Mudaeus" kétoldalas Br érem. Szign.: Jean Henri Simon (47mm) T:2,2- ph. Belgium 1827. "Gabriel Mudaeus" two-sided Br medallion "GABRIEL MUDÉE / NATUS BRECHT OBIIT AN. MDLX." Sign.: Jean Henri Simon (47mm) C:XF,VF edge error

1 000 HUF
Csehország / történelmi tartomány / Prágai Érsekség 1688. Johann Friedrich von Waldenstein érsek / Prágai Assisi Szent Ferenc templom felszentelése 1688 jelzetlen Ag emlékérem (8.76g/25mm) T:2- ph. Bohemia / Archbishopric of Prague 1688. Archbishop Johann Friedrich von Waldenstein / Consecration of the Church of Saint Francis of Assisi Ag medal without hallmark. IOANNES FRIDERIC ARCHIE PRAG / CONSECRATA ANNO 1688, peremen: ECCLESIA CRVCIG CVM RVBEA STELLA PRAGAE. (8.76g/25mm) C:VF edge errors
31364.

Csehország / történelmi tartomány / Prágai Érsekség 1688. "Johann Friedrich von Waldenstein érsek / Prágai Assisi Szent Ferenc templom felszentelése 1688" jelzetlen Ag emlékérem (8.76g/25mm) T:2- ph. Bohemia / Archbishopric of Prague 1688. "Archbishop Johann Friedrich von Waldenstein / Consecration of the Church of Saint Francis of Assisi" Ag medal without hallmark. "IOANNES FRIDERIC ARCHIE PRAG / CONSECRATA ANNO 1688", peremen: "ECCLESIA CRVCIG CVM RVBEA STELLA PRAGAE". (8.76g/25mm) C:VF edge errors

11 000 HUF
29,73
32,35

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF