Books: Science and technology

Number of items: 121

13846.

1 200 HUF
Reinke-Tellyesniczky: Az emberboncolástan tanulókönyve. Bp., 1919. Universitas. XV+677 p. Második kiadás! Korabeli, aranyozott gerincű egészvászon-kötésben, jó állapotban.
13847.

5 000 HUF
dr. Székely István: Ösztön és ész. Az állat és ember összehasonlító psychologiája I-II. Nagyvárad, 1897, Szent-László Nyomda. Korabeli kopottas, kissé foltos félvászonkötésben, az eredeti papírborítók felragasztva.
13848.

4 000 HUF
13849.

2 000 HUF
A Pesti Hírlap Könyvtára: Az élet útmutatója. 1200 oldal, 606 mélynyomású képpel, 4 térképpel, 66 szövegközti rajzzal és számos színes műmelléklettel. Bp., 1937, Pesti Hírlap. Kiadói, kopottas gerincű egészvászon-kötésben.
13850.

2 400 HUF
A Pesti Hírlap Lexikona. A mindennapi élet és az összes ismeretek kézikönyve egy kötetben A-Z. Bp., 1937, Pesti Hírlap. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon kötésben, szép állapotban. A kihajtható mellékletek közül egy sérült, egy javított.
13851.

4 000 HUF
Raoul Francé: Az élet könyve. Fordította Lambrecht Kálmán. Bp., é.n., Dante. 586 p. Kiadói illusztrált egészvászon-kötésben.
13852.

1 200 HUF
Th. H. Van De Velde: A tökéletes házasság élettana és megvalósítása. Fordította: Feldmann Sándor dr. Budapest, 1928, Rozsnyai Károly. Kiadói egészvászon-kötésben.
13853.

1 200 HUF
Bollinger O: A kórboncztan alapvonalai. Atlaszszal. Schmitson rajzaival. Ford.: Minich Károly, Kelen Béla és Krompecher Ödön. 1. kötet. Bp., 1897, Singer és Wolfner. 60 táblával, ezek litografált, színes képek. Kiadói dombornyomású vászonkötésben. A gerinc erősen elszíneződött. Több helyen aláhúzások.
13854.

3 000 HUF
Miall Laurence Mackenzie és Miall Stephen: Anyag és élet. Bp., 1939, Királyi Magyar Természettudományi Társulat. 32 táblával és 35 szöveggel. Kiadói foltos félvászonkötésben.
13855.

1 000 HUF
Ernst Haeckel: Az élet csodái.II. Természettudományi Könyvtár. Budapest, 1911, Athenaeum. Kiadói kopottas egészvászon kötésben.
13856.

800 HUF
A technika csodái. Szerk. Dr. Hankó Vilmos. Bp., 1923, Franklin. 262 p. Kiadói, kopottas félvászon-kötésben.
13857.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF