Photo

Number of items: 518

cca 1935 Szöllősy Kálmán (1887-1976) archívumában őrzött vintage kontakt fotó Szentpál Olga tánccsoportjáról, egyik sarkán törésnyommal, 5,5x5,5 cm
12239.

4 200 HUF
11,35
12,35
cca 1935 Álarcos tánc a vízparton, Szentpál Olga archívumából előkerült jelzés nélküli vintage fotó, 9x14 cm
12240.

11 000 HUF
29,73
32,35
14
cca 1935 Jelzés nélküli vintage fotó Szentpál Olga (1895-1968): mozgásművésznő, koreográfus archívumából, 12x15 cm
12241.

11 000 HUF
29,73
32,35
1938 Merényi Lea a Magyar halottasban, Szentpál Olga archívumából előkerült jelzés nélküli vintage fotó, tetején gombostű ütötte minimális sérüléssel, 17x12 cm
12242.

4 600 HUF
12,43
13,53
cca 1935 Leichtner Erzsébet vintage fotója Szentpál Olga tánccsoportjának tagjairól, pecséttel jelzett, 17,5x23 cm
12243.

6 000 HUF
cca 1936 Mozdulat művészek a szabadban, pecséttel jelzett vintage fotó dr. Csörgeő Tibor (1896-1968) hagyatékából, 20,5x18 cm
12244.

18 000 HUF
48,65
52,94
cca 1925 Kerny István (1879-1963): Puli, Mindszenten készült feliratozott, pecséttel jelzett vintage fotóművészeti alkotás, 37x27,5 cm
12245.

3 200 HUF
8,65
9,41
Behálózva, fotó kartonra kasírozva, verzón Albrecht Gyula felirattal, 20x39cm
12246.

1 600 HUF
cca 1930 Angelo (1894-1974): Női portré, aláírt és matricával jelzett vintage fotóművészeti alkotás, 23x17 cm, karton 35x28 cm
12247.

2 400 HUF
1985 Assai Horváth Péter: Kendő (Bakonyszentlászló), pecséttel jelzett vintage fotóművészeti alkotás, magyar fotográfia szociofotó korszakából, 24x30 cm
12248.

2 400 HUF
cca 1985 Balásy Pál: Sarokház, feliratozott vintage fotóművészeti alkotás, 40x28 cm
12249.

1 400 HUF
Balogh Rudolf (1879-1944): Terménykiállítás, jelzetlen fotó, 23x30 cm
12250.

1 800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF