1914. "A Vörös Kereszt II. Osztályú Díszjelvénye hadidíszítménnyel" jelzett zománcozott Ag kitüntetés mellszalaggal T:2- elő- és hátlapi medalion javított, ragasztott, hátlapi cserélve, koszorú mérete eltérő
Hungary 1914. "Red Cross, Badge of Honour, 2nd Class, with a war decoration" decoration without ribbon, without mark C:XF,VF repaired, sticked medallions, the medallion on the back replaced, the size of the wreath is different
NMK 283.
NMK 283.
1914. "Ferenc József II. osztályú Ezüst Vitézségi Érem" peremen jelzett Ag kitüntetés nem saját mellszalaggal. Szign.: Tautenhayn T:2 kis ph.
Hungary 1914. Medal for Bravery II class, "Der Tapferkeit" Ag decoration with not original ribbon, hallmark on edge. Sign: Tautenhayn C:XF small edge error
1916. "Vas Érdemkereszt a Vitézségi Érem szalagján" hadifém kitüntetés viseltes mellszalagon T:2,2-
Hungary 1916. "Iron Merit Cross on a war ribbon" war metal decoration on worn ribbon C:XF,VF
NMK 229.
1916. "Bronz Katonai Érdemérem a katonai érdemkereszt szalagján, kardokkal" aranyozott Br kitüntetés mellszalagon, országalmáról a kereszt letört T:2- kopott aranyozás Hungary 1916. "Medal for Military Merit (Signum Laudis) on wartime ribbon, with swords" gold plated Br decoration with ribbon, mound without cross C:VF worn gilding
NMK 246.
1938. "Felvidéki Emlékérem - II. Rákóczi Ferenc" Br emlékérem mellszalag nélkül T:2 kis ph.
Hungary 1938. "Commemorative Medal for the Liberation of Upper Hungary" bronze medal without ribbon C:XF small edge error
1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" cink kitüntetés (2x), egyik függesztőkarika nélkül. Szign.: BERÁN T:2,2-
Hungary 1940. "Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania" zinc decoration (2x), one without ring. Sign.:BERÁN C:XF,VF
1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" cink emlékérem mellszalag nélkül. Szign.: BERÁN T:2
Hungary 1940. "Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania" zinc medal without ribbon. Sign.: BERÁN L. C:XF
1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" cink emlékérem mellszalag nélkül. Szign.: BERÁN T:2,2-
Hungary 1940. "Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania" zinc medal without ribbon. Sign.: BERÁN L. C:XF,VF