Books: Military

Number of items: 26

Szinnyei József: Komárom 1848-49-ben. Naplójegyzetek. Bp., 1887, Aigner Lajos. Műbőr kötés, restaurált, néhány kap szakadt.
13014.

4 000 HUF
vitéz Náray Antal, vitéz Berkó István: Légitámadás! Bp., é.n., A Kir. Magy. Egyetemi Nyomda. Sok képpel illusztrált kiadvány. Kiadói, kissé foltos, laza egészvászon-kötésben.
13015.

1 800 HUF
A világháború története. Szerkesztette: Pilch Jenő. Bp., 1928, Franklin. Díszes, aranyozott kiadó egészvászon-kötésben. Megkímélt, szép állapotú példány, a mellékletek hiánytalanul megvannak.
13016.

8 000 HUF
13017.

6 000 HUF
13018.

3 000 HUF
Clausewitz Károly: A háborúról. Bp., 1917, Athenaeum. Második kiadás. Egészvászon kötés, jó állapotban.
13019.

3 400 HUF
9,19
10,00
13020.

3 800 HUF
10,27
11,18
13021.

1 200 HUF
13022.

12 000 HUF
32,43
35,29
13023.

12 000 HUF
32,43
35,29
13024.

3 000 HUF
13025.

40 000 HUF
108,11
117,65

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF