Books: Kitchen and garden

Number of items: 15

Konyhaművészet. Ujváry Sándor szakácskönyve. Bp., é. n., Országos Magyar Szakácsművészeti és Házicukrászati Főzőtanfolyam. Kissé megviselt papírkötésben, utólag ragasztott, megviselt papír védőborítóval, egyébként jó állapotban.
13108.

2 800 HUF
7,57
8,24
Dr. Vertse Albert: A kert madárvilága. Bp., 1941, A Növényvédelem és Kertészet Kiadása. Kiadói egészvászon kötés, színes képekkel illusztrált, kopottas állapotban.
13109.

2 400 HUF
Francia konyha. Ízes falatok, vendéglátás, 300 recept. Bp., Singer és Wolfner. Kiadói papírkötés, borítója szakadt, megviselt állapotban.
13110.

1 000 HUF
26
Lippai János: Posoni kert. Helyben minden Kerti Munkák, Rendelések, Virágokkal, Veteményekkel, Fákkal, Gyömöltsökkel, és Kerti Csemetékkel való bajmolódások... Bp. 1965. Akadémiai. Az 1664-1667-ben megjelent 3 kötetes alapmű hasonmás kiadása egy kötetben. Aranyozott gerincű bordázott bőrkötésben. Szép példány. Az előzéklapon és az alsó lapszéleken bejegyzés tollal.
13111.

15 000 HUF
40,54
44,12
Ragyogó szakácskönyv. Bp., Tolnai Nyomda Műintézet és Kiadóvállalat Rt. Kiadói félvászon kötés, jó állapotban.
13112.

3 800 HUF
10,27
11,18
cca 1940 Dr. Oetker sütemény receptek, képes receptfüzet, 31 p. Papírkötés, kissé sérült gerinc.
13113.

800 HUF
Somogyi Béla, Stumpf Károlyné, Z. Tábori Piroska: A magyar háziasszony lexikona. Bp., 1936, Dante. 283 p. Kiadói papírborítóban.
13114.

2 800 HUF
7,57
8,24
Pol Martin kitűnő konyhája. Bp. 1994, Brimar. Kiadói keménykötésben, jó állapotban.
13115.

1 800 HUF
Vendéglátóipari egységes étel-receptkönyv. A szerkesztőbizottságban szerepel többek közt Venesz József, Turós Emil, Rákóczi János, stb. Bp., 1949, Athenaeum. 327 p. Kiadói viseltes, gerincén javított papírkötésben. Ritka első kiadás!
13116.

4 000 HUF
Kardos Árpád: Szobakertészet. Bp., é.n., Singer és Wolfner. Kiadói papírkötésben.
13117.

1 400 HUF
Út a családi házhoz: Telekvétel, kertlétesités, házépités. /Zöldlomb könyvek 1./ [Bp., 1936.] Löbl D. és Fia. 89 p. Szövegközti ábrákkal. Kiadói papírborítóban. Gerincén sérüléssel
13118.

1 600 HUF
13119.

5 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF