Number of items: 190

Fényes Samu: Jidli első és második változása(I-II.). Wien, 1929. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, enyhén kopott állapotban.
13576.

2 000 HUF
Soós László: Tengerek kalandorai. 8 műmelléklettel és 12 szövegközti képpel. Bp., é. n., Athenaeum. Kiadói félvászon kötésben.
13577.

1 000 HUF
Vezércsillagok vagyis velős mondatok és költői gondolatok honi és külföldi remekírók műveiből. Bp., 1881, Franklin. Rendkívül díszes, festett, aranyozott vászonkötésben, aranyozott lapszélekkel, apró sérüléssel, jó állapotban.
13578.

1 200 HUF
13
Szász Károly: Salamon. Történeti költemény. Bp., 1878, Ráth Mór. Kicsit kopott, aranyozott díszes vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
13579.

1 000 HUF
Kerek kő. Panoráma képeskönyvek 2. Róna Emy rajzaival. Bp., Offset Nyomda. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
13580.

1 000 HUF
13581.

3 000 HUF
Benedek Elek: Pesti gyermek falun. K. Sávely Dezső színes képeivel. Budapest, [1926.] Dante. 64 p. 6 t. (a Magyar Könyvészet csak 4 táblát említ) Kiadói, illusztrált félvászon-kötésben. Tékával. Kijáró lapokkal.
13582.

12 000 HUF
32,43
35,29
Abonyi Lajos: A mi nótáink. 1-4. köt. Pest, 1864, Kisfaludy Társaság. Két kötetbe kötve, kopott félbőr kötésben, foltos, részben javított lapokkal.
13583.

1 000 HUF
Polgár Andor: Gyerekségek. Költemények. Szolnok, 1899, Bakos István. A szerző által szüleinek dedikált példány. Kissé kopott, aranyozott, díszes vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
13584.

1 200 HUF
10
Sand György [George]: Antónia. Regény. Pest, 1863, Kisfaludy Társaság. Kopott félbőr kötésben, egyébként jó állapotban.
13585.

1 200 HUF
Horváth Árpád: A dinamó regénye. Jedlik Ányos életútja. Bp., Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói félvászon kötés, ex librisszel, jó állapotban.
13586.

1 000 HUF
Verne, Jules: A névtelen család. Bp., 1959, Móra Ferenc Könyvkiadó. Félvászon kötésben, jó állapotban.
13587.

800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF