Number of items: 190

Eötvös Károly: Magyar alakok. Bp., 1904, Révai Testvérek. Kiadói, szecessziós egészvászon sorozatkötésben
13588.

1 000 HUF
Eötvös Károly:A nazarénusok Bp., 1905, Révai Testvérek. Kiadói, szecessziós egészvászon sorozatkötésben
13589.

1 000 HUF
Eötvös Károly: A nagy év. Bp., 1905, Révai Testvérek. Kiadói, szecessziós egészvászon sorozatkötésben
13590.

1 000 HUF
13591.

2 000 HUF
Rákosi Viktor: Sipulusz humoreszkjei. Bp., 1905, Révai Testvérek. Kiadói, szecessziós egészvászon sorozatkötésben
13592.

800 HUF
Rákosi Viktor: Galambos Pál naplója, Jabbadán amerikában. Bp., 1905, Révai Testvérek. Kissé foltos kiadói, szecessziós egészvászon sorozatkötésben
13593.

1 000 HUF
Katona Jenő: Magyar hitleristák. Bp., 1936, Cserépfalvi Kiadás. Kiadói papírkötés, gerincnél levált, szakadt, kopottas állapotban.
13594.

2 000 HUF
Illyés Gyula: Két kéz. (Versek) Bp. (1950) Athenaeum. 39 p. Első kiadás. Kiadói félvászon kötésben, papír védőborítóval
13595.

1 400 HUF
Titkot keresek. Halassy Juci versei. DEDIKÁLT! Bp., 1943, Halassy Juci. Kiadói papírkötés, kopott állapotban.
13596.

800 HUF
Mécs László összes versei(1920-1940). DEDIKÁLT! SZÁMOZOTT! Bp., 1941, Athenaeum. Kiadói egészvászon kötés, napszítta gerinccel, jó állapotban.
13597.

3 000 HUF
Mécs László válogatott költeményei. Összeállította: Just Béla. Bp., 1934, Athenaeum. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopott állapotban.
13598.

1 600 HUF
Mikszáth Kálmán: A gavallérok, A demokraták, Ne okoskodj Pista! Mikszáth Kálmán munkái. Bp., é.n., Révai testvérek. Kiadói gazdagon aranyozott egészvászon sorozatkötésben.
13599.

2 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF