Books: Travelling, cities

Number of items: 41

Uránia Magy. Tud. Egy. Népszerű tudományos felolvasások. 22 füzet a sorozatból egybe kötve, rendkívül érdekes témákkal, pl Csuday Jenő földrajzi és helytörténeti munkái, bányaügy, történelem, természettudomány. 1909. Korabeli félvászon kötésben.
12710.

5 000 HUF
Erődi Béla: A Szentföldön. Bp., 1899, Lampel Róbert. Kissé kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
12711.

2 000 HUF
Harry W. Hazard: The Arabian Peninsula. 1959. 60p. sok képpel, alján folttal / With many pictures, stained.
12712.

1 600 HUF
12713.

2 400 HUF
Gubányi Károly: Öt év Mandzsu országban. Lóczy Lajos (szerk.): A magyar földrajzi társaság könyvtára. Budapest, 1907, Lampel R. Könyvkereskedése (Wodianer F. és fiai) Részvénytársaság. Kissé kopottas illusztrált kiadói egészvászon kötésben.
12714.

2 000 HUF
Savojai Lajos Amadé: Az ,,Észak Csillaga /,,Stella Polare/ az Északi sarktengeren. 1899-1900. Ford. Darvai Móric. 1-2. köt. 207 képpel, 24melléklettel, 2 panorámával és 2 térképpel. A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára, szerkeszti: Lóczy Lajos. Bp.,é.n., Lampel. Kissé kopottas ill., szakadt kiadói egészvászon kötésben.
12715.

7 000 HUF
18,92
20,59
12716.

7 000 HUF
18,92
20,59
12717.

4 000 HUF
12718.

2 000 HUF
12719.

1 600 HUF
12720.

800 HUF
12721.

5 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF