Printed Materials

Number of items: 361

1784 Johann Amadeus Wolsteinnek az Udvari Haditanácshoz írt jelentésének magyar nyelvű nyomtatott változata a szarvasmarha-állomány várható megbetegedéséről és annak okairól, körülményeiről
13415.

3 000 HUF
cca 1790 Toldalék ethimológiai munkához, népies és nyelvújítási szavak fordításával 40p.
13416.

4 000 HUF
1792 nov. 1. General Pardon (amnesztia),7948. sz. Protocollum, Gróf Wallis Mihály, Bécs, viseltes állapotban, 38x45cm
13417.

2 000 HUF
1800. május 5. General Pardon (amnesztia),Gróf Tige Ferdinánd,5904. sz. Protocollum,  Bécs, viseltes állapotban, 36x42cm
13418.

2 000 HUF
10
Szentképek, 3db ebből 2 metszet, 1db lithó, cca 11x7cm, + 4db gyónási cédula (1802-1807),
13419.

1 000 HUF
9
1809 Habsburg József nádor (1776-1847) nyomtatott hirdetménye a nemesi insurrectio napóleoni háborúk utáni feloszlatásáról, 2 p.
13420.

4 000 HUF
1820 Tudományos Gyűjtemény, 4. évf. 4. köt. Pest, Trattner. Kicsit foltos papírkötésben, egyébként jó állapotban.
13421.

3 000 HUF
1820 Tudományos Gyűjtemény, 4. évf. 5. köt. Pest, Trattner. Kicsit kopott papírkötésben, egyébként jó állapotban.
13422.

3 000 HUF
1832 Tudományos Gyűjtemény, 6. évf. 1-3. köt. Pest, Trattner. A három kötet egybekötve. Kicsit kopott, későbbi félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.
13423.

4 000 HUF
1832 Tudományos Gyűjtemény, 16. évf. 1-3. köt. Pest, Trattner. A három kötet egybekötve. Kicsit kopott, későbbi félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.
13424.

4 000 HUF
1835 Jelentés az ország törvényhatóságaihoz a Magyar Tudós Társaság igazgatóságától munkálódásai és pénztára mibenléte felől. Buda, 1835, a Magyar Királyi Egyetem betűivel.
13425.

2 000 HUF
1838 Tudományos Gyűjtemény, 22. évf. 4-6. köt. Pest, Trattner. A három kötet egybekötve. Kicsit kopott, későbbi félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.
13426.

4 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF