Military

Number of items: 53

1792. Ferenc Ezüst Vitézségi Érem fém gyűjtői másolat mellszalaggal. Szign.: I. N. Wirt F. T:2- ph. Hungary 1792. Silver Coin of Merit for Gallantry metal replica with ribbon. Sign.: I. N. Wirt F. C:VF edge error
31104.

1792. "Ferenc Ezüst Vitézségi Érem" fém gyűjtői másolat mellszalaggal. Szign.: I. N. Wirt F. T:2- ph. Hungary 1792. "Silver Coin of Merit for Gallantry" metal replica with ribbon. Sign.: I. N. Wirt F. C:VF edge error

12 000 HUF
32,43
35,29
1780-1790. II. József Nagyezüst Kegyelmi Érem fém gyűjtői másolat mellszalag nélkül. Szign.: Johann Nepomuk Würth (61x49,5mm) T:2- Hungary 1780-1790. Big Silver Virtute et Exemplo Medal, Joseph II metal replica without ribbon. JOSEPHVS II AVGUSTVS - I N WIRT F / VIRTVTE ET EXEMPLO. Sign.: Johann Nepomuk Würth (61x49,5mm) C:VF
31105.

1780-1790. "II. József Nagyezüst Kegyelmi Érem" fém gyűjtői másolat mellszalag nélkül. Szign.: Johann Nepomuk Würth (61x49,5mm) T:2- Hungary 1780-1790. "Big Silver 'Virtute et Exemplo' Medal, Joseph II" metal replica without ribbon. "JOSEPHVS II AVGUSTVS - I N WIRT F / VIRTVTE ET EXEMPLO". Sign.: Johann Nepomuk Würth (61x49,5mm) C:VF

8 000 HUF
1898. Jubileumi Emlékérem Polgári Állami Alkalmazottak Számára Br kitüntetés nem hozzá tartozó mellszalaggal T:2 Hungary 1898. Commemorative Jubilee Medal for the Civil Attendants Br decoration with not orogonal ribbon C:XF
31106.

1898. "Jubileumi Emlékérem Polgári Állami Alkalmazottak Számára" Br kitüntetés nem hozzá tartozó mellszalaggal T:2 Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Civil Attendants" Br decoration with not orogonal ribbon C:XF

1 000 HUF
1898. Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára Br kitüntetés mellszalaggal T:2,2- Hungary 1898. Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces decoration with ribbon C:XF,VF NMK 249.
31107.

1898. "Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára" Br kitüntetés mellszalaggal T:2,2- Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces" decoration with ribbon C:XF,VF NMK 249.

1 200 HUF
1898. Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára Br kitüntetés nem eredeti mellszalaggal T:2 Hungary 1898. Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces Br decoration with not original ribbon C:XF NMK 249.
31108.

1898. "Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára" Br kitüntetés nem eredeti mellszalaggal T:2 Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces" Br decoration with not original ribbon C:XF NMK 249.

800 HUF
1898. Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR) Br kitüntetés mellszalag nélkül (3x) kettő füllel T:2-,3 Hungary 1898. Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces decoration without ribbon (3x) two with ears C:VF,F NMK 249.
31109.

1898. "Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR)" Br kitüntetés mellszalag nélkül (3x) kettő füllel T:2-,3 Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces" decoration without ribbon (3x) two with ears C:VF,F NMK 249.

1 600 HUF
1914-1916. Bronz Katonai Érdemérem aranyozott Br kitüntetés korona díszítmény és mellszalag nélkül T:2 ph. Hungary 1914-1916. Medal for Military Merit (Signum Laudis) decoration without crown and ribbon C:XF edge error
31110.

1914-1916. "Bronz Katonai Érdemérem " aranyozott Br kitüntetés korona díszítmény és mellszalag nélkül T:2 ph. Hungary 1914-1916. "Medal for Military Merit (Signum Laudis)" decoration without crown and ribbon C:XF edge error

1 000 HUF
1914. Ferenc József Bronz Vitézségi Érem Br kitüntetés javított mellszalaggal. Szign.: Tautenhayn T:2 Hungary 1914. Bronze Gallantry Medal Br medal with repaired ribbon. Sign: Tautenhayn C:XF
31111.

1914. "Ferenc József Bronz Vitézségi Érem" Br kitüntetés javított mellszalaggal. Szign.: Tautenhayn T:2 Hungary 1914. "Bronze Gallantry Medal" Br medal with repaired ribbon. Sign: Tautenhayn C:XF

1 000 HUF
1914. Ferenc József II. osztályú Ezüst Vitézségi Érem Ag kitüntetés nem hozzátartozó mellszalaggal, fémjel nélkül. Szign.: Tautenhayn T:2 ph., polírozott  Hungary 1914. Medal for Bravery II class, Der Tapferkeit Ag decoration not its own ribbon, without hallmark. Sign: Tautenhayn C:XF edge error, polished
31112.

1914. "Ferenc József II. osztályú Ezüst Vitézségi Érem" Ag kitüntetés nem hozzátartozó mellszalaggal, fémjel nélkül. Szign.: Tautenhayn T:2 ph., polírozott Hungary 1914. Medal for Bravery II class, "Der Tapferkeit" Ag decoration not its own ribbon, without hallmark. Sign: Tautenhayn C:XF edge error, polished

3 000 HUF
~1914-1918. Világháború Emlék 1914 fém jelvény füllel, hátoldalára név vésve. Szign.: KS (25mm) T:2
31113.

~1914-1918. "Világháború Emlék 1914" fém jelvény füllel, hátoldalára név vésve. Szign.: KS (25mm) T:2

1 000 HUF
1917. Károly Ezüst Vitézségi Érem II. osztály Ag kitüntetés peremen A jelzéssel, mellszalag nélkül. Szign.: Kautsch T:2- ph. Hungary 1917. Silver Medal for Bravery IInd class with A hallmark on edge, without ribbon Sign.: Kautsch C:VF edge error
31114.

1917. "Károly Ezüst Vitézségi Érem II. osztály" Ag kitüntetés peremen "A" jelzéssel, mellszalag nélkül. Szign.: Kautsch T:2- ph. Hungary 1917. "Silver Medal for Bravery IInd class" with "A" hallmark on edge, without ribbon Sign.: Kautsch C:VF edge error

2 800 HUF
7,57
8,24
1917. Károly Ezüst Vitézségi Érem II. osztály jelzetlen Ag kitüntetés nem hozzátartozó mellszalaggal. Szign.: Kautsch T:2 Hungary 1917. Silver Medal for Bravery IInd class unmarked Ag decoraion not its own ribbon. Sign.: Kautsch C:XF
31115.

1917. "Károly Ezüst Vitézségi Érem II. osztály" jelzetlen Ag kitüntetés nem hozzátartozó mellszalaggal. Szign.: Kautsch T:2 Hungary 1917. "Silver Medal for Bravery IInd class" unmarked Ag decoraion not its own ribbon. Sign.: Kautsch C:XF

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF