Books: Travelling, cities

Number of items: 46

Kennan György: Szibéria. Írta --. Fordította Zempléni P. Gyula. Bp., 1905. Győző Andor. 290 p. Korabeli, aranyozott gerincű egészvászon kötésben. Megkímélt állapotú példány.
13043.

2 000 HUF
A Magyar Földrajzi Társaság könyvtára: Balbo, Italo: Repülőrajokkal az óceánon át(Stormi in volo sulloceano). 65 képpel és 1 térképpel. Fordította Révay József. Bp., Lampel R.(Wodianer F. és Fiai). Kiadói festett, aranyozott egészvászon kötésben
13044.

A Magyar Földrajzi Társaság könyvtára: Balbo, Italo: Repülőrajokkal az óceánon át(Stormi in volo sull'oceano). 65 képpel és 1 térképpel. Fordította Révay József. Bp., Lampel R.(Wodianer F. és Fiai). Kiadói festett, aranyozott egészvászon kötésben

2 000 HUF
Baedekker: Südost-Frankreich - Francia Riviéra útikönyv. Rengeteg térképpel. / Karl Baedekker: Southeast-France tourist guide with maps and pictures. Leipzig 1910. Baedekker. 580p.
13045.

4 000 HUF
13046.

3 000 HUF
13047.

2 400 HUF
Gubányi Károly: Öt év Mandzsu országban. Lóczy Lajos (szerk.): A magyar földrajzi társaság könyvtára. Budapest, 1907, Lampel R. Könyvkereskedése (Wodianer F. és fiai) Részvénytársaság. Kissé kopottas illusztrált kiadói egészvászon kötésben.
13048.

2 000 HUF
Germanus Gyula: Kelet varázsa. Bp., 1984, Magvető Könyvkiadó. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
13049.

1 000 HUF
Németh Andor: Felső Olaszország képekkel, és térképpel. LLoyd útikönyvek. 1929, Lloydkönyvek Kiadóvállalata. Kiadói egészvászon kötésben.
13050.

2 000 HUF
Molnár Gábor: Én kedves Amazóniám. Bp., 1975, Szépirodalmi. Vászonkötésben, kicsit kopott papír védőborítóval, egyébként jó állapotban.
13051.

1 000 HUF
Scheer, Maximilian: Utazás arab földön. Bp., 1962, Gondolat (Világjárók 29.). Kartonált papírkötésben, kicsit szakadt papír védőborítóval, egyébként jó állapotban.
13052.

1 000 HUF
Koncsek László: Bibliai földeken. Bp., 1966, Gondolat (Világjárók 36-37.). Kartonált papírkötésben, kicsit szakadt papír védőborítóval, egyébként jó állapotban.
13053.

1 000 HUF
Németh Andor: Felső Olaszország képekkel, és térképpel. LLoyd útikönyvek. 1929, LLyoydkönyvek Kiadóvállalata. Kissé foltos kiadói egészvászon kötésben.
13054.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF