Number of items: 132

13338.

3 000 HUF
Cox György: Görög regék. -után angolból fordította és bevezetéssel ellátta Komáromy Lajos. Második javított képes kiadás. Félszvászon kötésben, enyhén megviselt állapotban.
13339.

2 600 HUF
7,03
7,65
Ezer jó tanács. Mühlbeck Károly 150 rajzával. Bp., é.n., Singer és Wolfner. Félvászon kötésben.
13340.

1 000 HUF
Szabó István Andor: Az uriember. A jó társaság szabályai. Bp., é.n., Légrády. Modern egészvászon kötésben.
13341.

1 400 HUF
Orlay Jenő Chappy: Dzsessz-dobbal a világ körül. Dedikált! Bp. 1943. Szerző. 252 p. 14 t. (fotók). Kiadói félvászon kötésben.
13342.

5 000 HUF
Heymann Robert: Rasputin. Bp., 1918, Kultura Könyvkiadó. Kissé viseltes kiadói papír kötésben.
13343.

1 000 HUF
Fréron A.V.: Pompadour márkiné szerelmi kalandjai. Élet- és jellemrajz eredeti kútfők és titkos memoirok nyomán. Bp., Rozsnyai Károly kiadása. Félvászon kötés, gerincnél szakadt, kopottas állapotban.
13344.

1 000 HUF
Vass Samu gróf utazása Nyugat-Indiában. Bp., 1928, Pallas Irodalmi és Nyomdai Rt. Ifjúsági Könyvtár 4. szám. Kiadói kartonált kötés, kissé kopottas állapotban.
13345.

2 000 HUF
Haraszthy Ágoston: Tizenöt hét indiánok között. Bp., 1928, Pallas Irodalmi és Nyomdai Rt. Kiadói kartonált kötés, illusztrált, kissé kopottas állapotban.
13346.

2 000 HUF
Kiss József költeményei 1868-1881. 2. bőv. kiad. Bp., 1882, Grill Károly. Aranyozott lapszélekkel, díszes, aranyozott gerincű, kicsit kopott félbőr kötésben, egyébként jó állapotban.
13347.

3 000 HUF
13348.

8 000 HUF
Megyery Ella: Velencei notesz. Bp. 1937. Dante. 302 l. 1 térkép. Fűzve, kiadói papírkötésben.
13349.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF