Sculptures, statuettes, plaques

Number of items: 16

Fém (nagyrészt réz) szobrok: fáraó fejek, görög harcosok, összesen: 4 db, jelzés nélkül, m:12-21 cm
11045.

2 200 HUF
5,95
6,47
11046.

10 000 HUF
27,03
29,41
11047.

7 000 HUF
18,92
20,59
Ikarusz bronz figura, jelzett (J.B Deposee), nagy szériás modern, m:34 cm (talapzat nélkül)
11048.

15 000 HUF
40,54
44,12
11049.

18 000 HUF
48,65
52,94
Afrikai női figura, faragott ében fa, jelzés nélkül, m:36 cm
11050.

2 000 HUF
Olcsai Kiss Zoltán (1895-1981): Álltunk a vészben, álltunk merészen..., bronzírozott fém szobor, jelzett, márvány talapzaton, m: 19,5×21,5×7 cm
11051.

12 000 HUF
32,43
35,29
Vlagyimir Szicsev (1917-1995): Lenin mellszobor (1961), spiáter, jelzett, Drága magyar barátaimnak, 1962 február felirattal, m: 24,5 cm
11052.

Vlagyimir Szicsev (1917-1995): Lenin mellszobor (1961), spiáter, jelzett, "Drága magyar barátaimnak, 1962 február" felirattal, m: 24,5 cm

12 000 HUF
32,43
35,29
Ágaskodó ló és gazdája, festett spiáter, jelzés nélkül, festék kopásokkal, m:22 cm, h:23 cm
11053.

7 000 HUF
18,92
20,59
Szecessziós női büszt, bronz, márvány talapzaton, jelzés nélkül, talapzaton kis lepattanás, m:14 cm (talapzat nélkül)
11054.

48 000 HUF
129,73
141,18
Olvashatatlan jelzéssel: Ecce Homo, Jézus büszt, kerámia fém posztamensen, lepattanásokkal, 28x12cm
11055.

5 000 HUF
Afrikai álló figura, festett faragott fa, jelzés nélkül, m:34 cm
11056.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF