Number of items: 186

Krúdy Gyula: Őszi utazások a vörös postakocsin. Bp. 1917. Singer és Wolfner. Első kiadás! Fűzve, kiadói borítóban. Első lap kijár.
13525.

2 800 HUF
7,57
8,24
Bródy Sándor: Az egri diákok. Két magyar Robinson története. (Bp. é.n.) Singer és Wolfner. 144 p. Újrakötött félvászon kötésben
13526.

2 600 HUF
7,03
7,65
Francois Villon balladái. Faludy György átköltésében. Bp., Officina. Kiadói egészvászon kötésben, kissé megviselten. Dedikált!
13527.

3 000 HUF
Kosztolányi Dezső összegyűjtött költeményei. 1907-1935. Második kiadás. Bp. 1936. Révai. 1 t. Kiadói egészvászon-kötésben.
13528.

1 000 HUF
Bánfalvy Róza: Mit feleljek? Levélminták a művelt hölgyek használatára. Tekintettel az élet minden viszonyára. Bp., 1886, Stark Nándor. Kiadói festett, Gottermayer-féle egészvászon kötés, gerincnél szakadt, színezett lapszélek, kissé kopottas állapotban.
13529.

1 800 HUF
Kisfaludy Sándor összes költeményei I. (Remekírók Képes Könyvtára) Magyar művészek rajzaival. Bp., 1901, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai). Gottermayer-féle liliomos egészvászon kötésben, jó állapotban.
13530.

1 000 HUF
Balázs Béla: Történet a Lógodi-utcáról a tavaszról, a halálról és a messzeségről. Budapest, é.n., Irodalmi, Művészeti és Tudományos Intézet. Illusztrált kiadói papír kötésben. Szép állapotban.
13531.

800 HUF
13532.

2 000 HUF
Marlitte, E.: A Schilling-ház I-II. kötet. Kiadói aranyozott, Gottermayer-féle festett egészvászon kötés, festett lapszélek, jó állapotban.
13533.

2 000 HUF
Kísértethistóriák. Idegen írók novellái. Fordította: Balázs Béla. Divéky József illusztrációival. Gyoma, 1917, Kner Izidor Kiadása. Kartonált kötés, gerincnél kopott, egyébként jó állapotban.
13534.

2 400 HUF
Fazekas Mihály: Ludas Matyi. Bp., 1957, Móra. Egykorú, színezett illusztrációkkal. Reprint kiadás. Jó állapotú papír védőborítóban.
13535.

1 200 HUF
13536.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF