Halhatatlan szerelem, Nagy költők és nagy festők művészetének tükrében. A nyolcvanéves Pesti Napló jubileumi ajándéka előfizetőinek. Bp., 1930, Pesti Napló. Rengeteg képpel illusztrált, kiadói egészvászon kötés, belül a gerincnél levált, viseltes állapotban.
Siklóssy László: A magyar sport ezer éve. I-III. Budapest, 1927-1929, Országos testnevelési Tanács. 1.kötet: A magyar sport őskora. A legrégibb időtől Széchenyi István grófig. (kétszínnyomású festmények, metszetek, 1 t. kihajtható). 2. kötet: Széchenyi- Wesselényi és még egy nemzedék. 1820-1874. (kétszínnyomású ábrák, 2 színes). 3. kötet: A modern sport előkészítése. (színes feliratos hártyával). ( reprint levél, kétszínnyomású fotókkal). Egyedülálló munka a magyar sport életéből. Az első kötet a lovagi tornáknak, vadászatoknak szentel több fejezetet, míg a 2. kötet a lovassport fejlődését mutatja be. A 3. kötet a XIX. szd. utolsó harmadában divatossá váló, már olimpiai sportágakkal foglalkozik. Több száz rajz, fotó, festmény, reprint gazdagítja a köteteket.
Aranyozott, kiadói egészvászon kötésben. Fedőlapok kissé foltosak, a 3. kötet gerinc enyhén szakadozott, egyébként jó állapotú.
Baranyai népmesék. Bevezető tanulmánnyal és jegyzetekkel kíséri Banó István. Bp. 1941. Franklin. 301 l. Új magyar népköltési gyűjtemény. II. Laza kiadói papírkötésben
Abonyi Lajos Munkái. Két kötet a sorozatból. Sajtó alá rendezte Endrődi Sándor. Bp., 1905-1907, Révai. Festett Gottermayer féle egészvászon kötésben. Jó állapotban
Vörösmarty költeményei I.-II. kötet. Rendezte és jegyzetekkel kisérte: Gyulay Pál. Budapest é.n. Méhner Vilmos. Festett egészvászon kötésben. Tollal írt bejegyzésekkel néhány lapon