Books: Architecture, Art

Number of items: 51

Wells, H. G.: A művészetek fejlődése. Az irodalom, zene s képzőművészetek történetének áttekintése a legrégibb időktől napjainkig. Ford. Kiss Dezső. Százhét illusztrációval. Bp., é.n., Genius. Kiadói, aranyozott gerincű, félbőr kötésben, kissé kopottas
13392.

2 800 HUF
7,57
8,24
A szépművészetek könyve. 1210 mélynyomású képpel illusztrálva Bp., 1940, Pesti Hirlap könyvtára. Aranyozott egészvászon kötésben. Jó állapotban! 1190p.
13393.

3 000 HUF
13394.

3 600 HUF
9,73
10,59
Magyar Díszítmények. Iparművészek és rajzoktatók számára, valamint iskola használatra tervezte Hollós Károly. Bp., 1914, a szerző kiadása. 25 db mintarajz mappában. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
13395.

3 000 HUF
Lyka Károly: Kis könyv a művészetről. Bp., 1944, Uj idők. Singer és Wolfner. Kiadói, kissé sérült papírkötésben
13396.

800 HUF
13397.

5 000 HUF
Adorján Andor: A rokokó század. Bp. 1914. Orsz. Monográfia Társulat. Kiadói, megviselt papírkötésben, de belül jó állapotban. Illusztrált.
13398.

2 000 HUF
Ing. I. Casali: Tipi originali casette popolari villini economici ed abitazioni rurali. Terza edizione. Illustrata sa 470 figure. Milano, 1911, Ulrico Hoepli. Kiadói egészvászon kötés, színezett lapszélek, kopottas állapotban.
13399.

3 000 HUF
Farkas Zoltán: A biedermeier. Első kiadás! Bp. 1914. Singer és Wolfner. Kiadói, kissé megviselt papírkötésben, de belül jó állapotban. Illusztrált.
13400.

2 000 HUF
13401.

3 600 HUF
9,73
10,59
13402.

1 000 HUF
Ostwald, Wilhelm: Die Farbschule. Eine Anleitung zur praktischen Erlernung der wissenschaftlichen Farbenlehre. Mit 1 Doppeltafel und 12 Figuren im Text. Leipzig, 1924, Verlag Unesma G.m.b.H. Biai-Föglein István aláírásával! Kiadói félvászon kötés, kissé kopott állapotban / half linen binding, good condition.
13403.

1 600 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF