Jewellery

Number of items: 48

Ezüst (Ag.) kis kanalak (5db), jelzett, h:15 cm, nettó:168 g
19037.

18 000 HUF
48,65
52,94
1947 Anglia 1. athletikai clubja, 1867-es évad, zománcozott ezüst plakett, Angol Birmingham, jelzett, Ag., br.:61gr, 11x8cm / England 1. Athletic Club, Birchfield Harries, silver plaquet, English Birmingham, marked, Ag. 61gr, 11x8cm.
19038.

10 000 HUF
27,03
29,41
Ezüst (Ag.) cigarettatárca, jelzett, mesterjeggyel, apró horpadással, 11×8 cm, nettó:118 g
19039.

14 000 HUF
37,84
41,18
Ezüst feszület, medál, Ag., 1,5gr., jelzett, 1,5x1cm/ Silver crucifix pendant, Ag. 1,5gr., marked, 1,5x1cm
19040.

2 000 HUF
Ezüst fűszer és fogpiszkáló, Ag., br.:44gr., jelzett, 8x6cm/Silver toothpick and spice, leather, Ag. 44gr, marked, 8x6cm
19041.

10 000 HUF
27,03
29,41
Art deco Omega ezüst (Ag.) zsebóra, másodperc mutatós, nielló díszítéssel, kopott zománc, sérült számlap, működik, jelzett, bruttó:82 gr. / Omega pocketwatch, works fine, silver with enamel
19042.

24 000 HUF
64,86
70,59
Ezüst (Ag.), egyedi, kézi készítésű babér koszorú, Emlékül szeretett szüleimnek. 1904-1929. felirattal. Jelzett, mesterjeggyel Néhány levél sérült. Ag nettó súly cca: 255gr. 41x27cm
19045.

46 000 HUF
124,32
135,29
19047.

28 000 HUF
75,68
82,35
Arany (Au.) 14 K karkötő brill kövekkel (11 db), jelzett, h:18 cm, bruttó: 31 g
19048.

300 000 HUF
810,81
882,35
Gazdagon díszített ezüst (Ag.) nyelű fém húsvilla, jelzett, mesterjeggyel, h: 26 cm, br. 77,5 g
19049.

3 000 HUF
13
cca 1950 Desszertes evőeszközkészlet, ezüst nyéllel, jelzett, Ag, br.:267gr., 1 villa pótolt, egy foghíjas, díszdobozban
19050.

10 000 HUF
27,03
29,41
Omega Ferrari arany (Au) 18 K tokos karóra, másodperc mutatós, jelzett, működik, jó állapotban/ Omega gold 18K watch, works well
19051.

290 000 HUF
783,78
852,94

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF