13468.
245. Closed Online auction
Books: Science and technology
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Lambrecht Kálmán: Az ősvilági élet. Bp., [1936], Franklin. Kicsit kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.