Books: Foreign languages

Number of items: 22

13662.

10 000 HUF
27,03
29,41
13663.

1 000 HUF
Limbach, Samuel: Steine des Anstoßes. Allerlei Anstöße und Widersprüche der heiligen Schrift und ein Versuch ihrer Lösung. Basel, 1923. H. Majer. Laza félvászon kötésben / Loose half linen binding
13664.

2 000 HUF
Schullerus, Adolf: Siebenbürgisch-sächsische Volkskunde im Umriß. Leipzig, 1926, Verlag von Quelle & Meyer. Vetemedett, kopott díszes vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
13665.

1 000 HUF
13666.

2 000 HUF
13667.

9 000 HUF
24,32
26,47
Unsere Zeit - Jahrbuch zum Conversations-Lexikon. Zweiter Band. Lepzig, 1858, F. A. Broadhaus. Ezt a könyvet gr. Zichy Jenő ajándékozta a Fővárosi könytárnak bejegyzéssel. Kiadói Félbőr kötésben. Jó állapotú.
13668.

5 000 HUF
Bulwer, E[dward] L[ytton]: Sämmtliche Romane. 13-18., 25-34., 42-48., 66-103. köt. Stuttgart, 1845-1847, I. B. Metzlerschen Buchhandlung. A híres angol regényíró műveinek német fordítása, összesen 10 db különálló kötetben. A kötetek elején a regényekhez kapcsolódó metszetekkel. Változó állapotú, többnyire kopottas félbőr kötésben, egyébként jó állapotban.
13669.

9 000 HUF
24,32
26,47
13670.

4 000 HUF
13671.

8 000 HUF
13672.

4 000 HUF
Auguste Henri: Choix Des Plus Jolis Contes Arabes Tires Des Mille Et Une Nuits. Tome second. Leipzig, 1810, Charles Cnobloch. Kissé viseltes karton kötésben.
13673.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF