Books: Religion

Number of items: 32

13558.

20 000 HUF
54,05
58,82
13559.

4 600 HUF
12,43
13,53
Franz von Sales: Predigten auf alle Sonntage des Jahrs [...]. Aus dem Lateinischen übersetzt von Johann Jacob Zeller. I. Augsburg, 1773. Joseph Wolff. KOrabeli egészbőr kötésben, szép állapotban / In full leather binding, in nice condition
13560.

5 000 HUF
Tés kainés diathékés apanta. Novum Testamentum Graece. Coloniae Agrippinae [Köln], 1865, sumptibus Societatis Bibliophilorum Britannicae et Externae. A görög nyelvű Újtestamentum, Kopottas, díszes bőrkötésben, gerincén egy helyütt kis szakadással, aranyozott lapszélekkel, egyébként jó állapotban.
13561.

4 000 HUF
Magyar református templomok. Főszerk.: Kováts J. István. Bp., 1942, Athenaeum. Erősen kopott, aranyozott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
13562.

6 500 HUF
17,57
19,12
Missale Romanum ex decreto sacrosancti concilii Tridentini restitutum. Ratisbonae [Regensburg], 1942, sumptibus et typis Friderici Pustet. Szövegközti fametszetes képekkel, bőr, illetve textil könyvjelzőkkel. Kopott, aranyozott vászonkötésben, a kötéstáblák szélein szakadásokkal, egyébként jó állapotban.
13563.

4 000 HUF
Szent Benedek regulája. Bev. és ford.: Söveges Dávid. Bp., [1981], Franklin. Vászonkötésben, jó állapotban.; Loyolai Szent Ignác: Lelkigyakorlatok. Kecskemét, 2011, Korda Kiadó. Papírkötésben, jó állapotban.
13564.

1 000 HUF
Medulla Theologiae R.P. Hermanni Busenbaum Societatis Jesu Theologi. In duos tomulos divisa. Tomulus II. Cum Speriorum Licentia et Privilegio. Tyrnaviae, 1742, typis Acad. Soc. Jesu. Bordázott gerincű, aranyozott egészbőr kötés, gerincnél szakadt, molyrágta, színezett lapszélek, egyébként jó állapotban / full leather binding, little damaged condition
13565.

8 000 HUF
Buschbaum: De peccatis. Liber V. De ratione cognoscendi et discernendi peccata. Pergamen kötés, kopottas állapotban.
13566.

4 000 HUF
Vass László: Institutiones historicae ecclesiasticae novi foederis. 1. köt.: Introductio. Pest, 1828, J. M. Trattner de Petróza. Kopott félbőr kötésben, egyébként jó állapotban.
13567.

6 000 HUF
[Krammer Ferenc:] Fragmentum primum isagogicum de religione et ecclesia Catholica, sola salvifica et de neotericae Catholicitatis originibus.; Fragmentum secundum dogmaticum de sola salvifica religione et neoterica religionis Catholicitate ex scriptura et ratione. Pozsony, 1824, Typis heredum Belnayanorum. A két kötet egybekötve. Kopottas félbőr kötésben, egyébként jó állapotban.
13568.

3 000 HUF
Papp Lajos: Jöjjön el a te országod. Bp., 2007. Kairosz. Dedikált!
13569.

1 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF