Books: History

Number of items: 52

Károlyi László: A Nagy-Károlyi gróf Károlyi család összes jószágainak birtoklási története. 1. kötet. Bp., 1911. Franklin. (2 leszármazási tábla). Aranyozott félbőr kötésben, gerincen kis hibával
13334.

8 000 HUF
13335.

5 500 HUF
14,86
16,18
Horváth Mihály: Utyeszenich Frater György (Martinuzzi bibornok) élete. Harmadik lenyomat. Pest, 1872. Ráth Mór. 1 sztl.lev. + 385 p. Korabeli, kisé kopott félvászon kötésben.
13336.

4 000 HUF
Az m. kir. kormány 1899. évi működéséről és az ország közállapotairól szóló jelentés és statisztikai évkönyv. Bp., 1900. Athenaeum. Későbbi egészvászon kötésben, az eredeti címpal felhasználásával
13337.

3 600 HUF
9,73
10,59
Ipolyi Arnold: Magyar mythologia. 1-2. köt. Bp., 1929, Zajti Ferenc. Papírkötésben, megviselt állapotban, a lapok kijárnak, a második kötet elülső borítója elválik.
13338.

4 000 HUF
Ősi Erény fényes korszakok a magyar nemzet történelméből. Ötven darab fénymetszettel melyeket híres hazai festők képei tesznek ki: Than Mór, Vágó Pál, Kovács Mihály, Munkácsy Mihály, Lotz Károly, Benczúr Gyula, Pálya Celesztin, Weber Ferenc, Lietzenmayer Sándor, Grünwald Béla, Orlay Soma, Molnár József, Matejkó Sándor, Bihari Sándor, Székely Bertalan, Wagner Sándor, Tornay Gyula, Gyárfás Jenő, Madarász Viktor, Koroknyai Ottó, Ligeti Antal, Kriesch Aladár, Dudits Andor, Holló Barnabás, Zichy Mihály, Pataky László. Bp.,é.n., Kosmos Irodalmi Intézet. Kissé viseltes illusztrált kiadói egészvászon kötésben.
13339.

10 000 HUF
27,03
29,41
13340.

7 500 HUF
20,27
22,06
Balla Antal: Magyarország története. Bp., [1942], Singer és Wolfner. Vászonkötésben, jó állapotban.
13341.

3 000 HUF
13342.

3 000 HUF
Osztrák-Magyar vöröskönyv. Diplomáciai akták a háború előzményeinek történetéhez 1914. Bevezetéssel ellátott népies kiadás, a hivatalos kiadás egész anyagának szövegével. Gerincnél kissé szakadt kiadói papír kötésben.
13343.

2 000 HUF
1916 Osztrák-Magyar vöröskönyv. Diplomáciai ügyiratok Ausztria- Magyarországnak Romániához való viszonyáról az 1914. évi július hó 22-től 1916. évi augusztus hó 27-ig terjedő időben. Bp, Athenaeum. Gerincnél kissé szakadt kiadói papír kötésben.
13344.

2 000 HUF
Az államtitok és a szolgálati titok védelmének szabályzata. Bp., 1984. Sorszámozott.
13345.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF