Books: History

Number of items: 46

13305.

10 000 HUF
27,03
29,41
13306.

26 000 HUF
70,27
76,47
13307.

6 000 HUF
13308.

4 000 HUF
Mohácsi emlékkönyv 1526. Szerk. A Magyar Történelmi Társulat megbízásából Lukinich Imre. Bp., Királyi Magyar Nyomda. Kiadói aranyozott félbőr kötés, gerince sérült, egyébként jó állapotban.
13309.

3 000 HUF
Kéziratos források az Országos Széchenyi Könyvtárban. Bp., 1950. OSZK. 252p.
13310.

1 000 HUF
2 db Szekfű Gyula-könyv: Szekfű Gyula: A száműzött Rákóczi. Bp., 1913, Magyar Tudományos Akadémia. Vászonkötésben, az első egy-két lap kijár, egyébként jó állapotban.; Szekfű Gyula: Mit vétettem én? Ki gyalázta Rákóczit? Bp., [1916], Dick Manó. Dick Manó könyvkiadó névre szóló (Hetényi úrnak) dedikációjával. Későbbi félműbőr kötésben, jó állapotban.
13311.

2 db Szekfű Gyula-könyv: Szekfű Gyula: A száműzött Rákóczi. Bp., 1913, Magyar Tudományos Akadémia. Vászonkötésben, az első egy-két lap kijár, egyébként jó állapotban.; Szekfű Gyula: Mit vétettem én? Ki gyalázta Rákóczit? Bp., [1916], Dick Manó. Dick Manó könyvkiadó névre szóló ("Hetényi úrnak") dedikációjával. Későbbi félműbőr kötésben, jó állapotban.

6 000 HUF
Fueter, Eduard: 1815-1920, Egy mozgalmas évszázad története. Bp., 1935, Dante Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés, belül a gerincnél kissé levált, egyébként jó állapotban.
13312.

1 600 HUF
Justice pour la Hongrie. Les erreurs cruelles du traité de Trianon. Szerk.: Légrády Ottó. Bp., [1930], Légrády Testvérek. Számos érdekes írással, képpel és illusztrációval. Díszes, aranyozott vászonkötésben, jó állapotban. Mellékelve hozzá Légrády Ottó (1878-1948) újságíró, szerkesztő személyes hangvételű, saját kezűleg aláírt levele Genfben élő azonosítatlan szerkesztőtársa(?), D. Téglás részére. /  Justice pour la Hongrie. Les erreurs cruelles du traité de Trianon. Ed. / Rédigé par Ottó Légrády. Budapest, [1930], Légrády Fr
13313.

8 000 HUF
Zarándy A. Gáspár:Árpád vére. Hohenlohe. Bp., 1904, Hornyánszky Viktor csász. és Kir. Udvari Könyvnyomdája. Kopottas kiadói egészvászon kötésben, merített papíron.
13314.

4 600 HUF
12,43
13,53
13315.

3 000 HUF
Szöllőssy Károly: Az aradi tizenhárom vértanú emlékszobrának leleplezése. Arad, 1893, Arad szabad királyi város közönsége. Restaurált, modern félműbőr kötésben, 1 db kihajtható képmelléklettel, jó állapotban.
13316.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF