Books: Architecture, Art

Number of items: 55

Kostelanetz, Richard: Moholy Nagy. Documentary Monographs in Modern Art. Chicago, 1945, Paul Cummings. Illusztrált kiadói papír kötésben. Kostelanetz, Richard által dedikált példány! Gazdag képanyaggal. A Moholy Nagy szakirodalom legértékesebb szöveggyűjteménye angol nyelven.
13424.

15 000 HUF
40,54
44,12
13425.

4 000 HUF
Malonyai Dezső: Munkácsy Mihály. Kilencvenkét szövegképpel és tizenhárom műmelléklettel. Első kötet. Művészeti Könyvtár (K. Lippich Elek szerk.) Bp., 1907, Lampel. Aranyozott, dombornyomott kiadói egészvászon kötésben.
13426.

3 000 HUF
Pasteiner Gyula: A művészetek története. A legrégibb időktől napjainkig. 352 ábra a szövegben. Bp., 1885, Franklin-Társulat. Félbőr kötés, festett lapszélek, gerincnél szakadt, kopottas állapotban.
13427.

4 000 HUF
Lyka Károly(szerk.): Művészet. Ötödik évfolyam. Bp., 1906, Singer és Wolfner. Kiadói egészvászon kötés, illusztrált, gerincnél szakadt, belső borítólap kiszakadt, kopottas állapotban.
13428.

4 000 HUF
13429.

2 400 HUF
13430.

2 000 HUF
Bauer-Böckler, Hans-Peter: Kandallók és cserépkályhák. Energiatakarékos megoldások, hagyományos és modern formák. Bp., 2001, Sziget Kiadó. Számos színes képpel, műszaki jellegű leírásokkal. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
13431.

1 000 HUF
Antikvitások kézikönyve. Szerk.: MIller, Judith; Miller, Martin. Bp., 1994, Láng Kiadó. Számos érdekes képpel, leírásokkal. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
13432.

1 000 HUF
Pogány Ö. Gábor: Magyar festészet a XIX. században. Bp., 1970, Corvina Kiadó. Számos illusztrációval. Vászonkötésben, papír védőborítóval, több lap alsó széle összeragad, egyébként jó állapotban.
13433.

1 600 HUF
Régiségkalauz gyűjtőknek. Szerk.: Rigby, Gwen. Rengeteg érdekes színes képpel. Kartonált papírkötésben, kicsit kopott papír védőborítóval, egyébként jó állapotban.
13434.

1 000 HUF
10
Régiségek könyve. Szerk.: Voit Pál. Bp., 1983, Gondolat. Számos érdekes színes és fekete-fehér képpel. Vászonkötésben, kicsit szakadt papír védőborítóval, egyébként jó állapotban.
13435.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF