Books: Architecture, Art

Number of items: 39

Gombos Zoltán: Régi kertek Pesten és Budán. Bp., 1974. Natura
12867.

2 800 HUF
7,57
8,24
Asztalos István: A hévizgyörki középkori templom. Aszód, 1989, Petőfi Múzeum. Illusztrált kiadói papír kötésben.
12868.

2 000 HUF
12869.

2 000 HUF
dr. Marikovszky György: Az egészséges lakásról. Dedikált!. Bp., 1938. Kis Akadémia (Borító elvált) 38p.
12870.

2 000 HUF
Bergerhoff, Renate: Tiziano. Tizennyolc színes és harmincnyolc fekete-fehér képpel. Budapest, 1975, Corvina. Színes illusztrált, kiadói karton kötésben. Jó állapotban.
12871.

1 000 HUF
Jakimowicz, Irena: Tadeusz Kulisiewicz. 7 színes képpel és 49 fekete-fehér képpel. Budapest, 1977. Corvina. Illusztrált kiadói karton kötésben. Jó állapotban.
12872.

1 000 HUF
Kuno Mittelstadt: Paul Gauguin. Welt der Kunst. Budapest, 1978, Corvina. Illusztrált kiadói keménykötésben. Jó állapotban.
12873.

1 200 HUF
Kaesz Gyula: Ismerjük meg a bútorstílusokat.Budapest, 1978, Gondolat. Kiadói egészvászon kötésben, fedőborítóval.
12874.

2 400 HUF
Szana Tamás: Száz év a magyar művészet történetéből 1800-1900. Festészet, szobrászat. 235 szövegképpel és 30 önálló melléklettel. Bp., 1901, Athenaeum. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kopottas állapotban.
12875.

1 200 HUF
12876.

800 HUF
12877.

16 000 HUF
43,24
47,06
12878.

16 000 HUF
43,24
47,06

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF