Jewellery

Number of items: 12

C. Hackländer Solingen 5 db ezüst (Ag) nyelű kés, jelzett, h: 21 cm, br: 236 g
19000.

2 000 HUF
2 db ezüst(Ag) fűszeres kanál, jelzett, 15,8 g
19001.

2 000 HUF
13
cca 1920 Ezüst zsebóra fém számlappal, mutató és üveg hiánnyal, javításra szoruló szerkezettel / Vintage watch , needs repair
19002.

5 000 HUF
Art deco ezüst(Ag) bross, mesterjeggyel, br: 7,75 g / Silver brooch, br: 7,75 g
19003.

Art deco ezüst(Ag) bross, mesterjeggyel, br: 7,75 g /
Silver brooch, br: 7,75 g

3 000 HUF
9
Ezüst(Ag) mesterjegyes asztali doboz fa betéttel, 10x9x5 cm, br: 334 g
19004.

28 000 HUF
75,68
82,35
Indamintával díszített ezüst(Ag) teaszűrő, jelzett, 70,1 g
19005.

7 000 HUF
18,92
20,59
Ezüst(Ag) fonott nyaklánc és karkötő tűzaranyozott díszítéssel, jelzett, 15,1 g, h: 20 és 48 cm
19006.

7 000 HUF
18,92
20,59
Antik ezüst (Ag.) púdertartó, távol keleti életképpel, jelzés nélkül, d:8 cm, bruttó:81 g
19007.

18 000 HUF
48,65
52,94
19008.

20 000 HUF
54,05
58,82
19009.

240 000 HUF
648,65
705,88
Bachruch ezüst (Ag.) tálca, jelzett, jó állapotban, családi címerrel, 72×35 cm, nettó:1900 g
19010.

220 000 HUF
594,59
647,06
19011.

28 000 HUF
75,68
82,35

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF