Number of items: 158

12942.

18 000 HUF
48,65
52,94
12943.

30 000 HUF
81,08
88,24
12944.

3 000 HUF
12945.

5 000 HUF
Fónagy Iván: A mágia és a titkos tudományok története. Bp. 1943. Bibliotheca. A borító Mészáros Tamás munkája. Illusztrált, kiadói félvászon kötésben. Gerincnél sérült, javított.
12946.

2 600 HUF
7,03
7,65
12947.

1 600 HUF
Carelli Gábor: Utam a Metropolitanbe. Budapest, 1979, Zeneműkiadó. Szerző által dedikált példány! Kiadói egészvászon kötésben, fedőborítóval. Jó állapotban.
12948.

1 600 HUF
Mesterházi Lajos: A kardnyelő és az emberek. Novellák. Budapest, 1977, Szépirodalmi Könyvkiadó. Szerző által dedikált példány! Kiadói egészvászon kötésben, fedőborítóval. Jó állapotban.
12949.

1 600 HUF
Magyar sportalmanach MCMXXV. Szerk.: Zuber Ferenc. Bp., 1926, Athenaeum. Papírkötésben, jó állapotban.
12950.

3 000 HUF
Lengyel József: Isten ostora. Szerző által dedikált példány, Károlyiné Andrássy Katikának őszinte nagyrabecsüléssel. 72. 10. 18. ajánlással. Budapest, 1972, Magvető. Kiadói egészvászon kötésben, fedőborítóval.
12951.

Lengyel József: Isten ostora. Szerző által dedikált példány, "Károlyiné Andrássy Katikának őszinte nagyrabecsüléssel. 72. 10. 18." ajánlással. Budapest, 1972, Magvető. Kiadói egészvászon kötésben, fedőborítóval.

6 000 HUF
12952.

13 000 HUF
35,14
38,24
12953.

12 000 HUF
32,43
35,29

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF