Number of items: 158

Verne Gyula: Antifer Mester csodálatos kalandjai. I-II. kötet. (Verne Gyula összes Munkái) Bp., é.n., Franklin-Társulat. Kiadói, illusztrált, aranyozott, egészvászon kötésben,kissé viseletes fedőborítóval ill., gerinccel.
12918.

6 000 HUF
Verne Gyula: A gőzház. I. kötet. Ford.: Szász Károly. Képpekel. (Verne Gyula Összes Munkái) Bp., é.n., Franklin-Társulat. Első kiadás. Kiadói, illusztrált, aranyozott, egészvászon kötésben,kissé viseletes fedőborítóval.
12919.

3 000 HUF
Verne Gyula: A lángban álló szigettenger. Ford. Huszár Imre. 48 (egészoldalas) képpel. (Verne Gyula Összes Munkái) Bp., é.n., Franklin-Társulat. Kiadói, illusztrált, aranyozott, egészvászon kötésben,kissé viseletes fedőborítóval.
12920.

4 000 HUF
Verne Gyula: A francia zászló. Ford.: Gaál Mózes. Képekkel. (Verne Gyula Összes Munkái) Bp., é.n., Franklin-Társulat. Kiadói, illusztrált, aranyozott, egészvászon kötésben,kissé viseletes fedőborítóval.
12921.

4 000 HUF
12922.

5 000 HUF
12923.

5 000 HUF
12924.

4 000 HUF
12925.

1 800 HUF
12926.

36 000 HUF
97,30
105,88
12927.

14 000 HUF
37,84
41,18
12928.

TÓTH Béla: A magyar anekdotakincs IV. kötet

2 200 HUF
5,95
6,47
12929.

TÓTH Béla: A magyar anekdotakincs III. kötet

2 200 HUF
5,95
6,47

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF