https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Architecture, Art

Number of items: 22

Auction is over! Item soon called at the auction hall
A magyar akt-kiállítás albuma. Összeállították Lyka Károly, Majovszky Pál és Petrovics Elek. Bp., 1926, Művészet. Illusztrált, kiadói aranyozott egészvászon Gottermayer kötés, nagyon szép állapotban.
12769.

A magyar akt-kiállítás albuma. Összeállították Lyka Károly, Majovszky Pál és Petrovics Elek. Bp., 1926, Művészet. Illusztrált, kiadói aranyozott egészvászon Gottermayer kötés, nagyon szép állapotban.

 
Sold
Starting price:
5 000 HUF
13,51
EUR
,
14,71
USD
Number of bids:
1
Pataky Dénes: A rajzművészet mesterei XIX. és XX. század. A Szépművészeti Múzeum modern külföldi rajzgyűjteményének legszebb lapjai. Bp., 1958, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói egészvászon kötés, színes képekkel illusztrált, jó állapotban.
12770.

Pataky Dénes: A rajzművészet mesterei XIX. és XX. század. A Szépművészeti Múzeum modern külföldi rajzgyűjteményének legszebb lapjai. Bp., 1958, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói egészvászon kötés, színes képekkel illusztrált, jó állapotban.

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
1
Nazarieff, Serge: Jeux de Dames Cruelles: Photographies 1850-1960. Berlin, 1988, Taco Verlagsgesellschaft. Kiadói papírkötés, rengeteg fotóval illusztrált, jó állapotban / paperback, in good condition
12771.

Nazarieff, Serge: Jeux de Dames Cruelles: Photographies 1850-1960. Berlin, 1988, Taco Verlagsgesellschaft. Kiadói papírkötés, rengeteg fotóval illusztrált, jó állapotban /
paperback, in good condition

 
Sold
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
1
Szentpéteri József 1781-1862. Szerk.: Földes Emília. Bp., 1981, Budapesti Történeti Múzeum Vármúzeum. Papírkötésben, jó állapotban.
12772.

Szentpéteri József 1781-1862. Szerk.: Földes Emília. Bp., 1981, Budapesti Történeti Múzeum Vármúzeum. Papírkötésben, jó állapotban.

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
4
Borsos Miklós rajzai. Budapest, 1985, Szépirodalmi Könyvkiadó. Vászonkötésben, kissé szakadt papír védőborítóval, egyébként jó állapotban.
12773.

Borsos Miklós rajzai. Budapest, 1985, Szépirodalmi Könyvkiadó. Vászonkötésben, kissé szakadt papír védőborítóval, egyébként jó állapotban.

 
Sold
Starting price:
2 400 HUF
6,49
EUR
,
7,06
USD
Number of bids:
4
Lyka Károly: A művészetek története. A legfontosabb emlékek és mesterek ismertetése. Budapest, 1931, Singer és Wolfner. Kiadói egészvászon kötésben, az első előlap elvált, egyébként jó állapotban.
12774.

Lyka Károly: A művészetek története. A legfontosabb emlékek és mesterek ismertetése. Budapest, 1931, Singer és Wolfner. Kiadói egészvászon kötésben, az első előlap elvált, egyébként jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
Hielscher, Kurt: Deutschland. Landschaft und Baukunst mit einem geleitwort von Gerhardt Hauptmann und dem letzten handschriflichen Brief von Hans Thoma. Leipzig, 1931, F.A. Brockhaus. Sok képpel illusztrált kiadvány. Kiadói egészvászon kötésben, kissé kopottas állapotban.
12775.

Hielscher, Kurt: Deutschland. Landschaft und Baukunst mit einem geleitwort von Gerhardt Hauptmann und dem letzten handschriflichen Brief von Hans Thoma. Leipzig, 1931, F.A. Brockhaus. Sok képpel illusztrált kiadvány. Kiadói egészvászon kötésben, kissé kopottas állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Number of bids:
0
György Kepes: Language of vision. Chicago, 1967, Paul Theobald and Company. Kiadói kartonált kötés, sok fotóval illusztrált, jó állapotban / paperback in good condition
12776.

György Kepes: Language of vision. Chicago, 1967, Paul Theobald and Company. Kiadói kartonált kötés, sok fotóval illusztrált, jó állapotban /
paperback in good condition

 
The item is not available
Starting price:
5 000 HUF
13,51
EUR
,
14,71
USD
Number of bids:
0
Hommage á Wassily Kandinsky. Paris, 1974, XXe siécle. Kiadói egészvászon kötés, védőborítóval, sok fotóval illusztrált, jó állapotban / full linen binding, in good condition
12777.

Hommage á Wassily Kandinsky. Paris, 1974, XXe siécle. Kiadói egészvászon kötés, védőborítóval, sok fotóval illusztrált, jó állapotban /
full linen binding, in good condition

 
Sold
Starting price:
8 000 HUF
21,62
EUR
,
23,53
USD
Number of bids:
8
Augenfeld M. Miksa: A könyvnyomda. Bp., é. n., Krausz és Bendtner. Félvászon kötésben, jó állapotban.
12778.

Augenfeld M. Miksa: A könyvnyomda. Bp., é. n., Krausz és Bendtner. Félvászon kötésben, jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
2 400 HUF
6,49
EUR
,
7,06
USD
Number of bids:
0
Jajczay János - Schwartz Elemér: Karácsony a művészetben Bp., 1942, Kir. M. Egyetemi Ny. 255p, CXXVIII t. lapszámozáson belül, szövegközti képekkel. Aranyozott gerincű kiadói félvászon kötésben.
12779.

Jajczay János - Schwartz Elemér: Karácsony a művészetben Bp., 1942, Kir. M. Egyetemi Ny. 255p, CXXVIII t. lapszámozáson belül, szövegközti képekkel. Aranyozott gerincű kiadói félvászon kötésben.

 
The item is not available
Starting price:
2 400 HUF
6,49
EUR
,
7,06
USD
Number of bids:
0
Nyári Sándor: Brocky Károly festőművész élete és művei. 1807-1855. Bp. 1910. Pallas. Temesvári Arany János Társaság kiadása. Egész oldalas és szövegközti képekkel gazdagon illusztrálva. Aranyozott kiadói vászon kötésben szép állapotban
12780.

Nyári Sándor: Brocky Károly festőművész élete és művei. 1807-1855. Bp. 1910. Pallas. Temesvári Arany János Társaság kiadása. Egész oldalas és szövegközti képekkel gazdagon illusztrálva. Aranyozott kiadói vászon kötésben szép állapotban

 
Sold
Starting price:
4 000 HUF
10,81
EUR
,
11,76
USD
Number of bids:
1

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment