Antique
Number of items: 24
1002959
11040
226
Antique
Other collectibles
Ezüst (Ag.) talpas ólomkristály váza, jelzett, csorbával, m:17 cm cm
2 000 HUF
1002958
11041
226
Antique
Other collectibles
Ezüst (Ag.) talpas ólomkristály váza, jelzett, apró csorbával, m:20 cm
4 000 HUF
979953
11042
226
Antique
Other collectibles
Wächtersbach szecessziós porcelán asztali lámpa test és a hiányos réz, fém kiegészítők, restaurált, jelzett, m:23 cm
18 000 HUF
832241
11043
226
Antique
Other collectibles
Antik asztali irattartó szett, négy darabos, jó állapotban, alabástrom, réz, tappernél a réz kiesik, 13×9-43×26 cm
3 000 HUF
997631
11044
226
Antique
Other collectibles
Jelzés nélkül: Madarak. Kézi selyem hímzés, üvegezett keretben, 63×29 cm
10 000 HUF
997915
11045
226
Antique
Other collectibles
Réz karaffa, díszített üvegtest, hibátlan, m:16 cm
4 000 HUF
998038
11046
226
Antique
Other collectibles
Antik asztali készlet, porcelán-réz, kézzel festett, több lepattanással, jelzés nélkül, összesen:4 db
5 000 HUF
998676
11047
226
Antique
Other collectibles
Régi Leinbrock kávédaráló, jelzett, porcelán testtel, matricás, apró kopásnyomokkal, 11,5×11,5×23 cm
3 000 HUF
1001768
11048
226
Antique
Other collectibles
Asztali lámpa, kézzel festett mázas porcelán test, működik, búra jó állapotban, fa talapzaton, m:54 cm
5 000 HUF
922883
11049
226
Antique
Other collectibles
K&C fém fedeles kiöntő, jelzett, hibátlan, m:17 cm
10 000 HUF
983332
11051
226
Antique
Other collectibles
Fém fedelű, róka motívumos porcelán pipafej és csutora, matricás, jelzés nélkül, apró kopásnyomokkal, h: 17 cm
12 000 HUF
1001793
11052
226
Antique
Other collectibles
Moritz Hacker Wien nagyméretű fém tálca, jelzett, foltos, 63×50 cm
1 600 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m