Books: Travelling, cities

Number of items: 60

Stein Aurél: Ősi ösvényeken Ázsiában. Három kutató utam Ázsia szívében és Kína Északnyugati tájain. Angolból fordította: Halász Gyula. 148 képpel és 1 eredeti felvételek alapján rajzolt térképpel. I-II. kötet. A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Budapest, é.n., Franklin. Stein Aurél: Romvárosok Ázsia sivatagjaiban. Budapest, 1913, A K.M. Természettudományi Társulat. Kiadói egészvászon kötésben.
12803.

Stein Aurél: Ősi ösvényeken Ázsiában. Három kutató utam Ázsia szívében és Kína Északnyugati tájain. Angolból fordította: Halász Gyula. 148 képpel és 1 eredeti felvételek alapján rajzolt térképpel. I-II. kötet. A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Budapest, é.n., Franklin.
Stein Aurél: Romvárosok Ázsia sivatagjaiban. Budapest, 1913, A K.M. Természettudományi Társulat. Kiadói egészvászon kötésben.

9 000 HUF
24,32
26,47
Hedin Sven: Pekingtől Moszkváig. Fordította: dr. Balassa József. A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Budapest, é.n., Franklin. Aranyozott, kiadói egsézvászon kötésben. Forbáth László: A megújhodott Mongolia. A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Budapest, é.n., Franklin. Aranyozott, kiadói egsézvászon kötésben. Vitéz Temesy Győző: Sasok országában. 45 képpel és 12 térképvázlattal. A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Budapest, é.n., Franklin. Aranyozott, kiadói egsézvászon kötésben. Stein bergman: Kamcsatka ősnépei vadállatai és tűzhányói között. Fordította: Cholnoky Béla. 70 képpel és 1 térképpel. A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Budapest, é.n., Franklin. Aranyozott, kiadói egsézvászon kötésben.
12804.

Hedin Sven: Pekingtől Moszkváig. Fordította: dr. Balassa József. A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Budapest, é.n., Franklin. Aranyozott, kiadói egsézvászon kötésben.
Forbáth László: A megújhodott Mongolia. A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Budapest, é.n., Franklin. Aranyozott, kiadói egsézvászon kötésben.
Vitéz Temesy Győző: Sasok országában. 45 képpel és 12 térképvázlattal. A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Budapest, é.n., Franklin. Aranyozott, kiadói egsézvászon kötésben.
Stein bergman: Kamcsatka ősnépei vadállatai és tűzhányói között. Fordította: Cholnoky Béla. 70 képpel és 1 térképpel. A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Budapest, é.n., Franklin. Aranyozott, kiadói egsézvászon kötésben.

9 000 HUF
24,32
26,47
Baktay Ervin: A Pandzsáb. Az öt folyó országa. 76 képpel és 1 térképpel. A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Budapest, é.n., Franklin. Aranyozott, kiadói egészvászon kötésben. Baktay Ervin: A Boldog völgy országa. Barangolások Kasmírban. 83 képpel és 2 térképpel. A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Budapest, é.n., Franklin. Aranyozott, kiadói egészvászon kötésben. Baktay Ervin: Hindusztán. 55 képpel és két térképpel. A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Budapest, é.n., Franklin. Aranyozott, kiadói egészvászon kötésben.
12805.

Baktay Ervin: A Pandzsáb. Az öt folyó országa. 76 képpel és 1 térképpel. A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Budapest, é.n., Franklin. Aranyozott, kiadói egészvászon kötésben.
Baktay Ervin: A Boldog völgy országa. Barangolások Kasmírban. 83 képpel és 2 térképpel. A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Budapest, é.n., Franklin. Aranyozott, kiadói egészvászon kötésben.
Baktay Ervin: Hindusztán. 55 képpel és két térképpel. A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Budapest, é.n., Franklin. Aranyozott, kiadói egészvászon kötésben.

7 000 HUF
18,92
20,59
12806.

6 000 HUF
A Magyar Szent Korona Országainak helységnévtára a posta-távirdahivatalok és vasuti távirdák használatára 1913. Szeged, 1913. M.Kir. Posta- és Távirdaverérigazgatóság (Endrényi ny.) 886p. Ritka! (Szétvált, eredeti kötésben)
12807.

10 000 HUF
27,03
29,41
12808.

4 000 HUF
Gerevich László, Kosáry Domokos (szerk.):Budapest története I-II. Budapest története az őskortól az Árpád-kor végéig. Budapest története a későbbi középkorban és a török hódoltság idején. Budapest, 1973, Budapest Főváros Tanácsa. Kiadói egészvászon kötésben, kissé szakadt fedőborítóval.
12809.

8 000 HUF
Kasza Sándor dr. et al. (szerk.): Magyarország Megyei Kézikönyvei: Hajdú - Bihar Megye Kézikönyve. 8. 1997, Ceba Kiadó. Kiadói karton kötésben, jó állapotú.
12810.

3 000 HUF
12811.

6 000 HUF
Kasza Sándor dr. et al. (szerk.): Magyarország Megyei Kézikönyvei: Jász - Nagykun - Szolnok Megye Kézikönyve. 10. 1997, Ceba Kiadó. Kiadói karton kötésben, jó állapotú.
12812.

3 000 HUF
12813.

3 000 HUF
Kasza Sándor dr. et al. (szerk.): Magyarország Megyei Kézikönyvei 16.: Tolna Megye Kézikönyve. 1997, Ceba Kiadó. Kiadói karton kötésben, jó állapotú.
12814.

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF