12940.
225. Closed Online auction
Books: Science and technology
5 000 HUF
13,51 EUR, 14,71 USD
Thanhoffer Lajos, Dr.: A mikroskop és alkalmazása. Az általános szövettani technika vezérfonala. Orvosok és egyetemi hallgatók használatára írta - - tanár.Budapest, 1894, Eggenberger. Kiadói egészvászon kötésben. Kissé kopottas állapotban.