https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Architecture, Art

Number of items: 28

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Szabó Júlia: Varga Imre. Bp., 1973, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata (Mai magyar művészet). Varga Imre (1923- ) szobrászművész által dedikált példány. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
12911.

Szabó Júlia: Varga Imre. Bp., 1973, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata (Mai magyar művészet). Varga Imre (1923- ) szobrászművész által dedikált példány. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.

 
Sold
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
13
IV. Balatoni Kisgrafikai Biennálé 1977. Összeáll.: Baranyi Judit. Keszthely, 1977, Balatoni Múzeum. Kiállítási katalógus a kiállított grafikák listájával és 21 db műalkotás képével.
12912.

IV. Balatoni Kisgrafikai Biennálé 1977. Összeáll.: Baranyi Judit. Keszthely, 1977, Balatoni Múzeum. Kiállítási katalógus a kiállított grafikák listájával és 21 db műalkotás képével.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
Barát Béla-Éber László-Felvinczi Takács Zoltán: A művészet története. Bp., 1934. Dante. Rengeteg képpel. Egészvászon kötésben. Jó állapotban.
12913.

Barát Béla-Éber László-Felvinczi Takács Zoltán: A művészet története. Bp., 1934. Dante. Rengeteg képpel. Egészvászon kötésben. Jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
0
Singer, Hans W.: Klinger. Meister der Zeichnung. Leipzig, 1912. Képes album kiadói egészvászon kötésben, szép állapotban /  Linen binding, good condition
12914.

Singer, Hans W.: Klinger. Meister der Zeichnung. Leipzig, 1912. Képes album kiadói egészvászon kötésben, szép állapotban / Linen binding, good condition

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
0
Jenő Barcsay: Anatomie für Künstler. Bp., 1981, Corvina. Vászonkötésben, papír, illetve zsírpapír védőborítóval, papír védőtokkal, jó állapotban.
12915.

Jenő Barcsay: Anatomie für Künstler. Bp., 1981, Corvina. Vászonkötésben, papír, illetve zsírpapír védőborítóval, papír védőtokkal, jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
10,81
EUR
,
11,76
USD
Number of bids:
0
Barát Béla-Éber László-Felvinczi Takács Zoltán: A művészet története. I.-II. Bp., 1934. Dante Egészvászon kötésben, szép állapotban
12916.

Barát Béla-Éber László-Felvinczi Takács Zoltán: A művészet története. I.-II. Bp., 1934. Dante Egészvászon kötésben, szép állapotban

 
The item is not available
Starting price:
2 600 HUF
7,03
EUR
,
7,65
USD
Number of bids:
0
Kovácsi Pál: Vezérkönyv az elemi népiskolai rajztanításhoz. Tanítók és tanítónövendékek részére. Bp., 1914, Lampel R. R.T. Félvászon kötés, gerincnél szakadt, egyébként jó állapotban.
12917.

Kovácsi Pál: Vezérkönyv az elemi népiskolai rajztanításhoz. Tanítók és tanítónövendékek részére. Bp., 1914, Lampel R. R.T. Félvászon kötés, gerincnél szakadt, egyébként jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Number of bids:
0
Koczogh Ákos: Kerámia, porcelán, üveg. Bp., 1975, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata (Mai magyar iparművészet). Sok képpel. A szerző, Koczogh Ákos (1915-1986) irodalom- és művészettörténész, Martyn Ferenc (1899-1986) szobrász, grafikus, festő, valamint L. Szabó Erzsébet (1935- ) üvegtervező aláírásával. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
12918.

Koczogh Ákos: Kerámia, porcelán, üveg. Bp., 1975, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata (Mai magyar iparművészet). Sok képpel. A szerző, Koczogh Ákos (1915-1986) irodalom- és művészettörténész, Martyn Ferenc (1899-1986) szobrász, grafikus, festő, valamint L. Szabó Erzsébet (1935- ) üvegtervező aláírásával. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.

 
Sold
Starting price:
4 000 HUF
10,81
EUR
,
11,76
USD
Number of bids:
4
Pataky Dénes: A rajzművészet mesterei XIX. és XX. század. A Szépművészeti Múzeum modern külföldi rajzgyűjteményének legszebb lapjai. Bp., 1958, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói egészvászon kötés, színes képekkel illusztrált, jó állapotban.
12919.

Pataky Dénes: A rajzművészet mesterei XIX. és XX. század. A Szépművészeti Múzeum modern külföldi rajzgyűjteményének legszebb lapjai. Bp., 1958, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói egészvászon kötés, színes képekkel illusztrált, jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Number of bids:
0
Schultz Béla: Bevezetés a művészetbe Bp., 1922. Pantheon 194p. Gazdag képanyaggal. Jó állapotú egészvászon kötésben
12920.

Schultz Béla: Bevezetés a művészetbe Bp., 1922. Pantheon 194p. Gazdag képanyaggal. Jó állapotú egészvászon kötésben

 
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
3,78
EUR
,
4,12
USD
Number of bids:
0
Oroszlán Zoltán: A Szépművészeti múzeum antik terrakotta gyűjteménye. 46 képes táblával. Bp. 1930. Orsz. M. Szépművészeti Múz. 124 p. 1 sztl.lev. 23 t. Kiadói, sérült papírborítóban.
12921.

Oroszlán Zoltán: A Szépművészeti múzeum antik terrakotta gyűjteménye. 46 képes táblával.
Bp. 1930. Orsz. M. Szépművészeti Múz. 124 p. 1 sztl.lev. 23 t. Kiadói, sérült papírborítóban.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
Bíró József: Európa festészete Bp., 1942. Officina. Kiadói félvászon kötésben
12922.

Bíró József: Európa festészete Bp., 1942. Officina. Kiadói félvászon kötésben

 
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
3,78
EUR
,
4,12
USD
Number of bids:
0

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment