Autographs

Number of items: 96

Ruttkay György (1898-1974) festőművész. Az európai avantgárd jellegzetességeit olvasztotta bele saját stílusába úgy, hogy életműve mégis sajátos és egyéni tudott lenni. Aláírás kivágáson.
11868.

Ruttkay György (1898-1974) festőművész. Az európai avantgárd jellegzetességeit olvasztotta bele saját stílusába úgy, hogy életműve mégis sajátos és egyéni tudott lenni.
Aláírás kivágáson.

1 000 HUF
Feszty Masa (1895-1979) magyar festő.Leginkább oltárképeket, portrékat és tájképeket festett. Feszty Árpád és Jókai Róza leánya, Jókai Mór unokája. Aláírás kivágáson.
11869.

Feszty Masa (1895-1979) magyar festő.Leginkább oltárképeket, portrékat és tájképeket festett. Feszty Árpád és Jókai Róza leánya, Jókai Mór unokája.
Aláírás kivágáson.

1 000 HUF
Balázs Béla (1884- 1949) költő, író, filmesztéta, filmrendező, filmfőiskolai tanár. A 20. századi magyar kultúra egyik jeles egyénisége, akinek műveinél is jelentősebb szellemi hatása – többek között – a barátaira (Bartók Béla, Kodály Zoltán, Lukács György) Aláírás kivágáson.
11870.

Balázs Béla (1884- 1949) költő, író, filmesztéta, filmrendező, filmfőiskolai tanár. A 20. századi magyar kultúra egyik jeles egyénisége, akinek műveinél is jelentősebb szellemi hatása – többek között – a barátaira (Bartók Béla, Kodály Zoltán, Lukács György)
Aláírás kivágáson.

1 000 HUF
Bornemissza Géza (1884-1966) festő. Aláírás kivágáson.
11871.

Bornemissza Géza (1884-1966) festő.
Aláírás kivágáson.

1 000 HUF
Stróbl Alajos (1856-1926) magyar szobrász, a századforduló magyar szobrászatának vezető egyénisége. Aláírás kivágáson.
11872.

Stróbl Alajos (1856-1926) magyar szobrász, a századforduló magyar szobrászatának vezető egyénisége.
Aláírás kivágáson.

1 000 HUF
Feiks Jenő (1878-1939) magyar festő, rajzoló, illusztrátor, karikaturista. Molnár Ferenc író barátja volt, nem megerősített forrás szerint róla mintázta Nemecsek Ernőt. Aláírás kivágáson.
11873.

Feiks Jenő (1878-1939) magyar festő, rajzoló, illusztrátor, karikaturista. Molnár Ferenc író barátja volt, nem megerősített forrás szerint róla mintázta Nemecsek Ernőt.
Aláírás kivágáson.

1 000 HUF
Feiks Alfréd (1880-1953) Festő, művészeti író. Hollósy Simon tanítványa. A Magyar Nemzeti Galériában található alkotása. Aláírás kivágáson.
11874.

Feiks Alfréd (1880-1953) Festő, művészeti író. Hollósy Simon tanítványa. A Magyar Nemzeti Galériában található alkotása.
Aláírás kivágáson.

1 000 HUF
Kéky Lajos (1879-1946) irodalom- és színháztörténész, esztéta, a Magyar Tudományos Akadémia tagja. A pozitivista irodalomtörténeti kutatások kései nemzedékének jeles tagja. Aláírás kivágáson.
11875.

Kéky Lajos (1879-1946) irodalom- és színháztörténész, esztéta, a Magyar Tudományos Akadémia tagja. A pozitivista irodalomtörténeti kutatások kései nemzedékének jeles tagja.
Aláírás kivágáson.

1 000 HUF
Magyary Zoltán (1888-1945) egyetemi tanár, iskolateremtő tudós, köztisztviselő. A közigazgatás tudományának nemzetközi hírű művelője. Aláírás kivágáson.
11876.

Magyary Zoltán (1888-1945) egyetemi tanár, iskolateremtő tudós, köztisztviselő. A közigazgatás tudományának nemzetközi hírű művelője.
Aláírás kivágáson.

1 000 HUF
Eckhardt Sándor(1890-1969) irodalomtörténész, nyelvész, egyetemi tanár, a Magyar Tudományos Akadémia tagja, az irodalomtudományok doktora. Aláírás kivágáson.
11877.

Eckhardt Sándor(1890-1969) irodalomtörténész, nyelvész, egyetemi tanár, a Magyar Tudományos Akadémia tagja, az irodalomtudományok doktora.
Aláírás kivágáson.

1 000 HUF
Csengery János (1856-1945) klasszika-filológus, műfordító, egyetemi tanár, a Magyar Tudományos Akadémia tagja. Aláírás kivágáson.
11878.

Csengery János (1856-1945) klasszika-filológus, műfordító, egyetemi tanár, a Magyar Tudományos Akadémia tagja.
Aláírás kivágáson.

1 000 HUF
Kornis Gyula (1906-ig Kremer) (1885-1958) filozófus, egyetemi tanár, piarista, kultúrpolitikus, a Magyar Tudományos Akadémia tagja, elnöke. Aláírás kivágáson.
11879.

Kornis Gyula (1906-ig Kremer) (1885-1958) filozófus, egyetemi tanár, piarista, kultúrpolitikus, a Magyar Tudományos Akadémia tagja, elnöke.
Aláírás kivágáson.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF