Military

Number of items: 24

1898. Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR) Br kitüntetés mellszalag nélkül T:2 Hungary 1898. Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces decoration without ribbon C:XF NMK 249.
31040.

1898. "Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR)" Br kitüntetés mellszalag nélkül T:2
Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces" decoration without ribbon C:XF
NMK 249.

800 HUF
1898. Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR) Br kitüntetés mellszalag nélkül T:2- Hungary 1898. Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces decoration without ribbon C:VF NMK 249.
31041.

1898. "Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR)" Br kitüntetés mellszalag nélkül T:2-
Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces" decoration without ribbon C:VF
NMK 249.

1 000 HUF
1914. Ferenc József Bronz Vitézségi Érem, Der Tapferkeit Br kitüntetés mellszalaggal. Szign.: Tautenhayn T:2 Hungary 1914. Franz Joseph Medal for Bravery bronze Br medal with ribbon. Sign.: Tautenhayn C:XF
31042.

1914. "Ferenc József Bronz Vitézségi Érem", "Der Tapferkeit" Br kitüntetés mellszalaggal. Szign.: Tautenhayn T:2
Hungary 1914. "Franz Joseph Medal for Bravery bronze" Br medal with ribbon. Sign.: Tautenhayn C:XF

1 600 HUF
1914. Ferenc József II. osztályú Ezüst Vitézségi Érem, A fémjel peremen, Ag kitüntetés mellszalag nélkül. Szign.: Tautenhayn T:2 Hungary 1914. Medal for Bravery II class, Der Tapferkeit Ag decoration with hallmark on edge, without ribbon. Sign.: Tautenhayn C:XF
31043.

1914. "Ferenc József II. osztályú Ezüst Vitézségi Érem", "A" fémjel peremen, Ag kitüntetés mellszalag nélkül. Szign.: Tautenhayn T:2
Hungary 1914. Medal for Bravery II class, "Der Tapferkeit" Ag decoration with hallmark on edge, without ribbon. Sign.: Tautenhayn C:XF

3 600 HUF
9,73
10,59
Osztrák-Magyar Monarchia 1915. 1. Hadsereg - Karácsony a harctéren 1915 Zn sapkajelvény. Szign.: Karl Perl (40x40mm) T:2- Austro-Hungarian Monarchy 1915. 1. Armee - Weihnachten im Felde 1915 (1st Army - Christmas in the Field Zn cap badge. Sign.: Karl Perl (40x40mm) C:VF
31044.

Osztrák-Magyar Monarchia 1915. "1. Hadsereg - Karácsony a harctéren 1915" Zn sapkajelvény. Szign.: Karl Perl (40x40mm) T:2-
Austro-Hungarian Monarchy 1915. "1. Armee - Weihnachten im Felde 1915 (1st Army - Christmas in the Field" Zn cap badge. Sign.: Karl Perl (40x40mm) C:VF

3 000 HUF
Tóth Gyula (1893-1970) ~1915. Borostyános Szent Szűz őrizz meg minket ovális fém repülős medál (29x18mm) T:2
31045.

Tóth Gyula (1893-1970) ~1915. "Borostyános Szent Szűz őrizz meg minket" ovális fém repülős medál (29x18mm) T:2

2 000 HUF
1916. Károly-Csapatkereszt cink kitüntetés mellszalag nélkül T:2 Hungary 1916. Karl Troop Cross zinc decoration without ribbon C:XF
31046.

1916. "Károly-Csapatkereszt" cink kitüntetés mellszalag nélkül T:2
Hungary 1916. "Karl Troop Cross" zinc decoration without ribbon C:XF

800 HUF
1929. Magyar Háborús Emlékérem kardokkal, sisakkal hadifém kitüntetés mellszalag és fül nélkül T:2- ph Hungary 1929. Hungarian Commemorative War Medal with swords and a helmet war metal decoration without ribbon and ear C:VF edge error NMK 418.
31047.

1929. "Magyar Háborús Emlékérem kardokkal, sisakkal" hadifém kitüntetés mellszalag és fül nélkül T:2- ph
Hungary 1929. "Hungarian Commemorative War Medal with swords and a helmet" war metal decoration without ribbon and ear C:VF edge error
NMK 418.

800 HUF
1937. Tiszti Szolgálati Díszérem aranyozott, zománcozott Br kitüntetés mellszalagon, aranyozás lekopva T:2- zománchiba Hungary 1937. Officers Medal for Long Service gold plated, enamelled bronze decoration with ribbon, worn gilding C:VF enamel error NMK 359.
31048.

1937. "Tiszti Szolgálati Díszérem" aranyozott, zománcozott Br kitüntetés mellszalagon, aranyozás lekopva T:2- zománchiba Hungary 1937. "Officers' Medal for Long Service" gold plated, enamelled bronze decoration with ribbon, worn gilding C:VF enamel error NMK 359.

60 000 HUF
162,16
176,47
1940. Erdélyi részek felszabadulásának emlékére kitüntetés mellszalag nélkül szign.: BERÁN T:2- Hungary 1940. Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania without ribbon sign.:BERÁN C:VF
31049.

1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" kitüntetés mellszalag nélkül szign.: BERÁN T:2-
Hungary 1940. Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania without ribbon sign.:BERÁN C:VF

1 000 HUF
~1950-1960. Zománcozott fém lövész jelvény T:2
31050.

2 000 HUF
1951- Közbiztonsági Érem arany fokozata a rendőrség tagjai részére, szalagsávval dísztokban + 1972. Munkásőrség V. Kerületi Rudas László Zászlóalj plakett dísztokban + 1987. Hűség a néphez, hűség a párthoz Br Munkásőr plakett dísztokban T:2
31051.

1951- "Közbiztonsági Érem" arany fokozata a rendőrség tagjai részére, szalagsávval dísztokban + 1972. "Munkásőrség V. Kerületi Rudas László Zászlóalj" plakett dísztokban + 1987. "Hűség a néphez, hűség a párthoz" Br Munkásőr plakett dísztokban T:2

1 600 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF